Sayfa 213/1002 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,698
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla bunların hamuru hep aynıdır başkan, şaşmaz...
    Özelden yolladım açılımını

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: 7 HDP'li vekil hakkında fezleke düzenlenecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: 7 HDP'li vekil hakkında fezleke düzenlenecek
    Peki davul,zurnaya göz yumup,yakalama kararını askıya aldırıp,yakalayanlar hakkında sorguya aldıranların durumu ne olacak ?,zaten Osluyu es geçtik,apo itinin kardeşini TRT'ye çıkaranlarıda,Bahçelinin Apo gürüşmelerine yeşil ışık yakmasınıda es geçtik

Borsa İstanbul’dan halka arzlar ile ilgili açıklama :

Talep toplama aşamasında iletilen tüm emirler, borsa tarafında Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) sicil numarası kullanılarak yatırımcı bazında tekleştirilip dağıtıma konu edilecektir. Aynı ve/veya farklı aracı kurumlardan iletilen, ancak aynı MKK sicil numarasına sahip yatırımcı emirlerinden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre önceliğe sahip ilk emre dağıtım yapılacaktır. Aynı MKK sicil numarasına sahip mükerrer girilen diğer emirler dağıtıma konu edilmeyecektir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koca: Hasta sayımız ve kayıplarımız yeniden artmaya başladı. Son bir haftadır ülke çapında alınan tedbirler ve sıkı denetim sayesinde vaka artış hızımızın kontrol altına alındığını söylemek istiyorum
    Hasta ve vaka farklı kavramlar. Buradan yola çıkarak açıklama yapmış bakan.
    Yalnız sağlık bakanını baştan beri gözüm tutmamıştı. Yanılmadığımı gördüm.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Hasta ve vaka farklı kavramlar. Buradan yola çıkarak açıklama yapmış bakan.
    Yalnız sağlık bakanını baştan beri gözüm tutmamıştı. Yanılmadığımı gördüm.
    sürekli pandemiyle ilgili bilgi karmaşası yaratan açıklamaları var. Emekli orgeneral Aytaç Yalman coronadan ölmeseydi ilk ölümü bile daha geç öğrenirdik.
    Bence pandeminin başında da uzun süre bizde vaka yok derken de bilgileri kamuoyundan sakladılar. Şeffaflık ve bilimin ön planda olduğu bir pandemi yönetimi olmadığı için ben hep başarısız ve iyi niyetli bulmadım kendilerini.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul’dan halka arzlar ile ilgili açıklama :

Talep toplama aşamasında iletilen tüm emirler, borsa tarafında Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) sicil numarası kullanılarak yatırımcı bazında tekleştirilip dağıtıma konu edilecektir. Aynı ve/veya farklı aracı kurumlardan iletilen, ancak aynı MKK sicil numarasına sahip yatırımcı emirlerinden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre önceliğe sahip ilk emre dağıtım yapılacaktır. Aynı MKK sicil numarasına sahip mükerrer girilen diğer emirler dağıtıma konu edilmeyecektir."
    Bunlar ne ayak,borsada hareketli hisselerin çoğu bürüt takasta,ceza patrona değil ky kesiliyor,utanmadan bunları yola koymadan yeni halka arzlara izin veriyorlar

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 213/1002 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •