Sayfa 237/1002 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Türk Tabipler Birliği: “Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, belirti göstermeyen ama testi pozitif çıkan vakaların günlük açıklanan tabloda yer almadığını açıkladı. 6 aydır bunu söylüyorduk. Süreci şeffaf yürütmediniz. Gerçekleri gizlediniz. Salgının yayılmasına engel olmadınız.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Parlamento, AYM'yle ilgili yeni bir yapılanmaya giderse yeni bir adım atarsa seve seve ben de buna katılırım."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Meclis idam ile ilgili bir karar verdiğinde ben de bunu onaylarım-TRT Haber
    uygulayabilenecekmi
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Parlamento, AYM'yle ilgili yeni bir yapılanmaya giderse yeni bir adım atarsa seve seve ben de buna katılırım."
    Akraba öncelikli bir yapılanma uygun olur, en lazım düzünleme !!!

5. Askeri heyetlerin gerçekleştirdiği bir dizi teknik görüşmenin ardından Ankara ve Atina, NATO aracılığıyla bugün ikili askeri çatışma önleme mekanizmasını kurdu.
    https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_178523.htm
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    uygulayabilenecekmi
    Öyle bir kanun çıkarılmayacaktır ..

TKURU/KAP:
    Sermaye Piyasası Kurulunun 30.09.2020 tarihli sermaye artırımı başvurusunun reddi kararının değerlendirilmesi neticesinde, şirketimiz Yönetim Kurulunun 01.10.2020 tarihli kararı ile, bu aşamada yeni bir sermaye artırımı kararı alınmamasına karar verilmiştir.

MSB: Türkiye ve Yunanistan askeri heyetleri arasında NATO Karargahı'nda yapılan toplantılar sonucunda 'genel ilkelerde' ortak anlayışa varıldı

Sayfa 237/1002 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •