Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Pazar 24.00'ten sonra (Pztsi) sokağa çıkabilirmiyiz?
    onu özellikle yazmışlar sabah 5 e kadar diye
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    Komediler ülkesinde yaşıyoruz.Tiyatroyuda iktidar oynuyor...Demekki ülkede yaşam suçu çok işlemişizki bize bedel ödetiliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    Dün işbankasına gittim,aramızda bir arkadaşla konuşuyoruz,konu piyasa,gündemimiz dolar,Merkezin rezervinden bahsediyoruz,yahu dedik bir adam 110 milyar dolar rezervimiz var deyip havalara uçuyor,3-5 gün öncede eksi 50 milyar dolar rezervimiz varmış beni kandırmışlar nasıl der diyoruz,hemen bir aktrolmuş öyle olması gerekir lafımızın arasına girdi gözünlen gördünmü demesinmi,yalan bunlar inanmayın,islamda herşey 9'muş diye zırvalamaya başladı,kardeşim bak biz denileni söylüyoruz,yalan bunlar inanmayın,açtım videoyu gösterdim,bu kurgu dedi,hadi kardeşim yaylan buradan dedim,alın size bir ot,işte biz bu insanlarlan yaşıyoruz,onlar iktidarın halkı oluyor biz düşmanı

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    osman durmuş zamanında TÜRK İNSANININ GENETİK YAPISINI TESPİT EDİYORLAR,ÜZERİNDE OYNAYACAKLAR diyen mehape nerde..

genel başkan aynı genel başkan ama o zamanın mhp si şimdinin mehape si
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Acı reçete

Geçilmeyen yollar, tüneller, köprülerin garanti ödemeleri için bütçeden bu yıl için ayrılan para 8.3 milyar TL idi...
    Bütçeyi en iyi değerlendiren isimlerden Prof. Duran Bülbül'ü arıyorum. Yıl sonu itibarıyla şehir hastaneleri dahil müteahhitlere ödenecek rakamı soruyorum... "18.9 milyar TL'yi bulacak..." diyor...

Ölümü göze alıp pandemi ile mücadele eden, zor günlerde ekonomik olarak da teşvik edilmesi gereken, ancak, "koşullar nedeni ile iyileştirme yapılamayan" sağlık emekçilerinin ücretlerinin ve bakanlığın tüm harcama kalemlerinin yer aldığı tabloda 16 milyar TL yazıyor...
    Müteahhitlere garanti ödemeleri için 18. 9 milyar TL ödeyecek AKP'nin Sağlık Bakanlığı bütçesi 16 milyar TL...

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarlar/tuncay-mollaveisoglu/aci-recete-kimsesizlerin-namina-1791812

Reçete bayağı acı da, bu tutumla içirilen ilaç hiç bir işe yaramaz yan etki yapar.

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •