Special Days Image
Sayfa 591/1002 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Sanırım bakanlık yetkilileri günlerdir İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığının verdiği rakamların farkında değiller!
    En azından İBB yetkililerinin rakamının üstünde açıklama yapsalardı!
    Salla gitsin nasıl olsa bu ülkede çok inanan olur,hala oyları %40 altına inmemiş diyorlar,ama bana göre 29.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Salla gitsin nasıl olsa bu ülkede çok inanan olur,hala oyları %40 altına inmemiş diyorlar,ama bana göre 29.
    Doğru söylüyorsun...
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onun yolunda yürüyen tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 1930/ UMUMİ HIFZISIHHA KANUNU/ MD: 83

"Cebri tecride tabi olarak müessesatta veya evlerinde tecrit edilen kimselere kendileri ve ailelerinin iaşeleri masarifi
    hükümetçe tesviye edilir"

twitterdan
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

1-2 ay içerisinde İstanbulu inanılmaz bir susuzluk bekliyor covid üstüne kuraklık geliyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1-2 ay içerisinde İstanbulu inanılmaz bir susuzluk bekliyor covid üstüne kuraklık geliyor.
    2020 yılı içinde bir göktaşı düşmediği kalmıştı.
    Susuzluk hiç aklımıza gelmemişti.
    Bir de ülkemizde volkan patlaması ihtimali geliyor aklıma ama .....
    Neyse kötü düşünmeyelim.

Günaydın TÜRK MİLLETİ

CUMHURİYET ve ATATÜRK Yolunda olan tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarım.

BAŞ ÖĞRETMENİM'dende TANRI Razı olsun.

Zaten şimdiki zamanda bazıları pr.dr,doç, yada ünvanlı kişiler bence çakma hak edilmeden elde edilmiş makamlar ,,mevkiler ve ünvanlarla dolaşıyorlar.

İktidar değişince 2002 den sonraki diplomaları yada mevkileri askıya alıp tekrar sınava sokmalı kişileri.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Aşı çalışmalarında sağlanan ilerleme, aşılama çalışmalarının Aralık ayı içinde başlayacağı haberleri ve Biden'in geçiş ekibinin çalışmalarına resmi olarak başlamasının yolunun*açılması, spot altın fiyatının Temmuz'dan bu yana görülen en düşük seviyeye inmesine neden oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 591/1002 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •