Sayfa 631/1002 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ömrü hayatım boyunca marketten tek bir teneke hatta yarım şişe ile zeytinyağ almadım
    piyasada marketlerden alabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en kaliteli zeytinyağ budur
    bu markanın dışındaki yağların hepsi faso fiso
    alabiliyorsanız direk üreticisinden alacaksınız öncelik körfez bölgesinde altınoluktan başlayıp dikilide biten bölge
    oralardan alamıyorsanız
    mersinde sadece muttan hatayın yüksek bölgelerinden ve çanakkalenin zeytinlerinden sağlana yağlardan temin edin aydın-adana-gaziantep- mardin-muğla-izmir vb yerlerden yağ almak saçmalık zeytin rüzgar almıyorsa havalanmıyorsa güneşten pişiyorsa zaten asit oranı çok yüksek oluyor onu düşürmek için işlemden geçi,rmezlerse yağ kokar acımsı bir tadı olur.

https://www.trendyol.com/taris/5000-...agi-p-39112900

yeni mahsül biraz pahalı eskisini yani geçen yılın yağını 50 tl daha ucuza bulabilirsiniz.
    tariş şu anda müstahsilden 30 tl den taze sıkılmış yağ topluyor ama o fiyata bile veren yok. muhtemelen 40 ın üzerinde alailecek
    Vakıflar'ınki nasıldır ?

https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/zeytinyagi?page=3
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ömrü hayatım boyunca marketten tek bir teneke hatta yarım şişe ile zeytinyağ almadım
    piyasada marketlerden alabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en kaliteli zeytinyağ budur
    bu markanın dışındaki yağların hepsi faso fiso
    alabiliyorsanız direk üreticisinden alacaksınız öncelik körfez bölgesinde altınoluktan başlayıp dikilide biten bölge
    oralardan alamıyorsanız
    mersinde sadece muttan hatayın yüksek bölgelerinden ve çanakkalenin zeytinlerinden sağlana yağlardan temin edin aydın-adana-gaziantep- mardin-muğla-izmir vb yerlerden yağ almak saçmalık zeytin rüzgar almıyorsa havalanmıyorsa güneşten pişiyorsa zaten asit oranı çok yüksek oluyor onu düşürmek için işlemden geçi,rmezlerse yağ kokar acımsı bir tadı olur.

https://www.trendyol.com/taris/5000-...agi-p-39112900

yeni mahsül biraz pahalı eskisini yani geçen yılın yağını 50 tl daha ucuza bulabilirsiniz.
    tariş şu anda müstahsilden 30 tl den taze sıkılmış yağ topluyor ama o fiyata bile veren yok. muhtemelen 40 ın üzerinde alailecek
    Ayhan Başgan;Geçen yıl Aydın-Didime yolum düştü.Yörenin insanları ,Didim de yol kenarlarında 250 gramdan 5 Litreye Plastik su kaplarında Zeytinyağı satıyorlardı.Tadına tuzuna bakmadım.Ama Rengine Dikkat ettim,hiç de fena görülmüyordu..Hatta niyetlendim 5 Litrelik 1 tane alayım diye,Otobüste sorun yaşarım,patlar,akar vs diye vazgeçtim almadım..Şimdi ,senin yazdıklarını okuyunca ' iyiki taaa Didimden İstanbula yağ taşımamışım ' diyesim geldi..

4. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oralardan alamıyorsanız
    fark etmez o lokasyon işi o kadar
    direk üretici daha iyi öpüyo zaten , o yüzden tercihim asla olmaz
    hatayda da güzel yağ var, gemlikte de tunusta italya da yoğoslavyede her yerde. bilimsel gelmedi o mantık
    mühim olan hava almasından ziyade , güneşle temas , o sebep koyu renk şişe içersinde satılıyo sanırsam, zaten çok kalorili bi yağ
    ya yazdırıyolar hocalara karataya filan makale herkez inanıyo
    bazı özel soğuk yemekler hariç bu çok yenirse göbek çıkar
    ben marketten humus alıyorum tat tukaş ne marka olursa , ona da marketten gene no name zeytinyağla domates salatalık. başka da yediğim yok o yağyı
    özellikle yaşlı başlı tipler ben o kategorizasyonda değilim daha yaş 50
    bilmem kaç teneke yeyiptene damarları tıkayıp hızlıcana hızlandırıyolar damar tıkama işini , şifa filan değil, lansman o, inanan inansın tabi. şöyle diyim hatta bunun ileri seviyesi sabun ya. boşuna damarları o sabunla doldurmayın be karşim yaa
    hayret ediyorum ama herşeye herkesin inanıyo oluşuna

yerli köylü üretici de marketten 20 kaada alıp, bana 50 den kaktırmadığı ne malum
    anlıyamazsın

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

Ömrünün sonuna kadar aldığı maaş haram.
    Hakları yenilen her kişinin ahı da yiyenlerden fazlasıyla çıkar.
    Sorarsan müslümanlar !!!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

vakıfları her yerde bulamazsınız o yüzden yazmadım genelde kendi satış noktalarında satarlar. ve onlarda saydığım lokasyonda genelde kendi sahip olduğu ağaçlardan üretim yapar bulursanız tereddütsüz alın tarişe göre iraz daha uygundur fiyatı.
    lokasyon önemli değilsdir diyene benim cevap yazmam yanlış olur italyan yağ ithalatçısı bulursa ona sorsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,376
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Türk ordusuna yönelik sözleri nedeniyle CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı.
    Yine onlara malzeme çıktı,tank,paleti sen Katara sat,tank,palet orduyu satmak gibi,ama onların gözü kör ve anlatamazsın,onlara oy verenleri hiç ikna edemezsin beyaza kara dedikler için.

Sayfa 631/1002 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •