Sayfa 873/1002 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yüzsüzlüğün daniskası.Şaştıkmı?Şaşmıyoruz artık iftira ve yalanlara.

AKP’li vekile göre Türkiye ve dünyadaki felaketlerin sorumlusu İmamoğlu

AKP Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, “Lüzumsuz biri çıktı 'Martın sonu bahardır' dedi. O günden sonra Türkiye’nin ve dünyanın başına gelmeyen kalmadı” diyerek isim vermeden Ekrem İmamoğlu’nu suçladı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...moglu-6216825/

Gerçekten ironi olmadan Mart sonu bahar gelecekti lakin seçimi Haziran'a ertelettiniz.Büyü bozuldu

sizlerin verdiği sözler örnek yolcu uçağı nerede

Dünyada ilk 10 nerede

Şam'da namaz nerede

Dünyada yada bizde doğal felaketler her zaman olur ve olacak.

Sen hazırmısın ona

Kefen paramızı bile mütaahitlere ver sonrada kabahati başkasına yıkmaya çalış yemezler.

Borçları katla 450 milyar dolar.

Tüm varlıklarımızı sat.

Tarım ve hayvancılığı bitir.

Yani mok işimiz.Daha başımıza gelecekler var.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Sedat Peker Makedonya'dan sınırdışı edildi.

https://twitter.com/DahiOglan/status...64557478637574
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye’ye temsilci atamayan Twitter, Periscope ve Pinterest’e reklam yasağının getirildiği kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ’Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ kararına göre, Türkiye’de çok sayıda kullanıcısı bulanan Twitter, Periscope ve Pinterest gibi sosyal medya ağlarının, kendilerine belirlenen süre içerisinde Türkiye’ye temsilci atamadıklarından dolayı reklam alması yasaklandı.

İzmir'de FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik operasyonda 218'i muvazzaf 238 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Sağlık Bakanlığınca, 81 ilin sağlık müdürlüklerine, personelin yıllık izin, istifa, emeklilik durumundaki yeni düzenlemelere ilişkin yazı gönderildi.

Buna göre, Sağlık Bakanlığı personeline, kamu sağlık hizmetini aksatmayacak şekilde yıllık izin ve ücretsiz izin verilebilecek.

Sağlık Bakanlığı yazısına göre, emeklilik talebinde bulunan personelin işlemleri yerine getirilecek.

Sayfa 873/1002 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •