Sayfa 214/1002 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Olurmu,olur,hiç şaşırmaya gerek yok,zaten başa kimler getirdiki.

Adalet Bakanlığı, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin 30 Eylül'de sona erecek izin süreleri 2 ay daha uzatıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Peki davul,zurnaya göz yumup,yakalama kararını askıya aldırıp,yakalayanlar hakkında sorguya aldıranların durumu ne olacak ?,zaten Osluyu es geçtik,apo itinin kardeşini TRT'ye çıkaranlarıda,Bahçelinin Apo gürüşmelerine yeşil ışık yakmasınıda es geçtik
    Bunu okursanız daha neler var.
    https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...ari-2-6053464/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul’dan halka arzlar ile ilgili açıklama :

Talep toplama aşamasında iletilen tüm emirler, borsa tarafında Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) sicil numarası kullanılarak yatırımcı bazında tekleştirilip dağıtıma konu edilecektir. Aynı ve/veya farklı aracı kurumlardan iletilen, ancak aynı MKK sicil numarasına sahip yatırımcı emirlerinden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre önceliğe sahip ilk emre dağıtım yapılacaktır. Aynı MKK sicil numarasına sahip mükerrer girilen diğer emirler dağıtıma konu edilmeyecektir."
    Bu da demektir ki;Artık halka ırz da verilen Şeyler daha kıymetli olacak..
    Çünkü;40 Tane farklı aracı kurumdan hesap açtırıp ,Kağıtları Çuvalı doldurma işi bitti..

Kap : Naten

Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.'nin %100 bağlı ortaklığı olan Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin sermaye artırım ile halka açılma başvurusu; SPK tarafından 24.09.2020 tarih ve 2020/59 sayılı bülteninde yer aldığı üzere olumlu karşılanmış olup 1 TL nominal değerdeki 24.000.000 adet paylar 8,50 TL'den olmak üzere 01.10.2020 – 02.10.2020 tarihleri arasında Borsada Satış – Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış yöntemiyle halka arz edilecektir.
    Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin halka arzına ilişkin ayrıntılı bilgileri içeren dokümanları www.kap.org.tr ve www.esenbogaelektrik.com.tr adreslerinden ulaşmak mümkündür.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap : Naten

Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.'nin %100 bağlı ortaklığı olan Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin sermaye artırım ile halka açılma başvurusu; SPK tarafından 24.09.2020 tarih ve 2020/59 sayılı bülteninde yer aldığı üzere olumlu karşılanmış olup 1 TL nominal değerdeki 24.000.000 adet paylar 8,50 TL'den olmak üzere 01.10.2020 – 02.10.2020 tarihleri arasında Borsada Satış – Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış yöntemiyle halka arz edilecektir.
    Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin halka arzına ilişkin ayrıntılı bilgileri içeren dokümanları www.kap.org.tr ve www.esenbogaelektrik.com.tr adreslerinden ulaşmak mümkündür.
    Sn MedwiG kardeşim yeni bir ky avlama teşebbüsleri bunlar..
    Bu sayfada gereksiz diye düşünüyorum...
    Sayfanın paylaşımcılarının süzgeci bunları süzmeyi reddeder....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İşin ben kökenini biliyorum,70 yıllarında bize sunulan raporda,siyasal islam TC yıkmak için harekete geçecek diye duyurulmuştu,sebep Ecevitin Kıbrısı alması ABD'de korkuya sebep oldu,zaten malum ambargolarlan ülkemizi çökertip bu rejimi dayatması olacaktı,Evren Siyasal islamı düşünenlere dokunmadı,bu süreç Evren,Özal ve RTE vs ile devam edecekti,18 sene içinde yapılan kumpaslar boşuna yapılmadı,esasında kökeni Atatürkün TC kurmasıylan başlar Ali Şükrü ile,olay üçgeni Atatürk,Ali Şükrü,Osmanağa,TC kurulması için Osmanağa harcanmıştı ve ilk TC şehidi verilmişti,sebep yine hilafetçi yobazlar,Atatürk mecbur can yoldaşı Osmanağayı TC için gözden çıkarmıştı,bu olay zamanı dedem Atatürkün koruma komutanıydı,tabki detay boyutu biraz karışıktı,çözülmesi zordu,ama TC kurulması için bazılarının gözden çıkarılması lazımdı vatanın bekası için,hilafetli bir ülkenin kurulması demek Araplardan farkımızın olmamasıydı,bu sürecin devamını Menderes hortlatmıştı,halkım siz isteyin ben hilafetide getiririm demişti,asılmasının 2 sebebi vardı,biri bu ikincisi yargının meclise bağlanma olayı...Şu ülkemizi çökertemedi dış ve iç güçler,amaçları ülke ne kadar güçsüz olursa avlamak kolay olur prensibindeler,zaten yine son günlerde anayasa mahkemesine kafayı takmak bu yüzden,iktidarda korku çok foyamız meydana çıkar diye,ama ülkemiz yine bu entrikadan sıyrılmasını yine bilecektir,TC ebedi yaşayacaktır,devamlı bir kurtarıcı bulunur,bizim yaşımız geçse bile geriden gelen gençlik olaya hakim,Atatürk boşuna gençlik hitabesini yazmadı,geleceği her insan bilemez.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Olurmu,olur,hiç şaşırmaya gerek yok,zaten başa kimler getirdiki.
    hep öyle olmuyormu ? bağır çağır eyyyy...sonradan git ssilah al...

en son fransa ile olan krizden kim gitti bilmem kaç tane AİRBUS aldı..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 214/1002 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •