Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Borsada bırakın dakikalık işlemleri saniyeliğe döndü,satacağım derken anında tabana yaklaşan hisseler mevcut,bu sefer devre kesici devreye giriyor alamıyorsun...Resmen borsanın cılkı çıkmış,bu vaziyette borsada hisse alırken çok dikkat etmek lazım,karı buldunmu tüğmek lazım...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
     Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    Devreler itinayla kesiliyor. Beş dakkada beşiktaş olduk.
    Daha bir dakika olmadan bile talimat veremiyorsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Yalaka yalakadır,borsa yükselişle başladı moraller yerinde diyorlar,ama sert düştüğünde ise geçiştiriyorlar,bela okusan ne olacak,hepsi kaşarlanmış sülük gurubu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Şimdide yükselişe geçti,açılışta artı idi,peşi sert düşüş,galiba emiceler bizimlen maşak geçiyor,bu işten bir mok anladıysam neyim

5. Robotlarla baş edemeyiz. Tek çare uygun fiyattan alıp üstüne yatmak. Aslında sizin taktik en iyisi, dipten al üstüne yat, makul bir kar alınca sat. Sabırlı olan kazanıyor
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsada bırakın dakikalık işlemleri saniyeliğe döndü,satacağım derken anında tabana yaklaşan hisseler mevcut,bu sefer devre kesici devreye giriyor alamıyorsun...Resmen borsanın cılkı çıkmış,bu vaziyette borsada hisse alırken çok dikkat etmek lazım,karı buldunmu tüğmek lazım...ytd.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gram altın 456 TL
    Ons 2040$

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Dolar 7 üstündeydi bir ara...Borsa ise rulet masası,top devamlı dönüyor masada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
     Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Robotlarla baş edemeyiz. Tek çare uygun fiyattan alıp üstüne yatmak. Aslında sizin taktik en iyisi, dipten al üstüne yat, makul bir kar alınca sat. Sabırlı olan kazanıyor

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devamlı dipçiyim,ama onda bile dipçik yiyorum zamanlan...valla bu ortamda işler kel,fason şekilde borsayı yükseltirsen olacağı budur,borsanın normal seyiri 90 sviyeleri bana göre,gerçi oda yüksek,çünkü ekonomide istikrar yok,önemli olan burası,iktidar ise devamlı gülücük dağıtıyor,ama açıklama yaptıktan sonra mutlaka bu günü yine kurtardık derlerdir mutlaka.

Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •