Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Cafe Trend&Trade - IV

Malatya , Gaziantep ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - IV

Saat 12:27’de Malatya Uluköy merkezli 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    TRT telexsinde,14 ilde fetoş operasyonu,dışişleri AP'ye tepkili,,Dünyada önlemler sıkılaştı,ABD vakalar arttı,merkezden normalleşme,reformlar başlıyor...MOTORİN FİATLARINDA DEĞİŞİKLİK,ZAM DEMEK YASAK...GERİSİ VIDI,VIDI haberler,adamlar şartlanmış,utanmadan en doğu haber bizde diyor,acukta ülke ekonomisinden bahsedin,içeride durumlar nasıl yahu
    neden izlemeye devam ediyorsunki..sil tv kanal listesinden trt isimlerini olsun bitsin..

en azından asabın bozulmaz
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Afad : Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 11.27'de 4,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa rekorda,en sonunda 1350 aşıldı,yani eskice 135.000,ama hisseler arası uyumsuz olarak
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    doğrudur..kısa vadede 1337 ye dikiz etmek gerekir..
    1337ye değdi..dönme çabası içerisinde
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Cilgin sayisal lotoda farkli 2 çekilişte 4 rakam ayni çıkmış. Tesadüfe bak hele...

Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •