Special Days Image
Sayfa 335/1002 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Oxford, koronavirüs aşı denemelerine katılan Brezilya'dan bir gönüllünün hayatını kaybettiği duyuruldu
    21 inci yüzyılın tvitırında hayret adamın ismi cismi anı sanı yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu seneyi,Vatandaşın cebinden topladıkları para ile geçiren halka açık şirketler,2021 Yılında yavaş yavaş iflas bayrağını çekip,Tası tarağı toplayıp gitmezlerse/kaçmazlarsa iyidir...

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu seneyi,Vatandaşın cebinden topladıkları para ile geçiren halka açık şirketler,2021 Yılında yavaş yavaş iflas bayrağını çekip,Tası tarağı toplayıp gitmezlerse/kaçmazlarsa iyidir...
    Bilinçsiz yatırımcılar hisselerinin bedelli ile coşup yukselecegine forumlardaki cazgirlarin söylemleriyle inanıyorlar malesef. Doğruyu anlatmaya çalışan olursa da linç ediyorlar. Borsanın da kalitesi yerlerde malesef.

Beyin kanaması geçiren eski sağlık bakanı Osman Durmuş hayatinı kaybetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ÖSYM başkanı : Eylül ayında ardışık 3 hafta sonu gerçekleştirdiğimiz 2020-KPSS Lisans sonuçları açıklanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye Varlık Fonu A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı Erdoğan başkanlığında bugün gerçekleştirilecek. Toplantı saat 17.30'da başlayacak

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 335/1002 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •