Sayfa 319/1002 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

KKTC'de resmi olmayan sonuçlara göre Başbakan Ersin Tatar, cumhurbaşkanı seçildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bir suredir tedavi gören Sözcü gazetesi yazarı Bekir Çoşkun hayatını kaybetti . Kendisi bir duayendi Allah rahmet eylesin .

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bir suredir tedavi gören Sözcü gazetesi yazarı Bekir Çoşkun hayatını kaybetti . Kendisi bir duayendi Allah rahmet eylesin .

Çok severdim üzüldüm. Huzur içinde yatsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Çok usta bir köşe yazarıydı kelimelerin tam hakimiydi, mekânı cennet olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 319/1002 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •