Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Erdoğan : Uzun yıllar ülkeye hakim olan vesayetçi zihniyetin en çok ihmal ettiği alanlardan biri de afetlere dayanıklı yapı inşasıdır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Ekonomi için önemli adımlar atıyoruz . Ekonomimize yapılan saldırıları birer birer sonlandırıyoruz .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Vatandaşlarımdan biraz daha sabır biraz daha metanet bekliyorum

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Uzun yıllar ülkeye hakim olan vesayetçi zihniyetin en çok ihmal ettiği alanlardan biri de afetlere dayanıklı yapı inşasıdır
    Kayaoğlu inşaatın 2 yıllık binasında duvarlar patlamış, Inönü'den mi kaldı bu bina?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Vatandaşlarımdan biraz daha sabır biraz daha metanet bekliyorum
    Topu topu 18 yıldır sabrediyoruz, ne olacak canım bir 18 yıl daha bekleriz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İcisleri bakan yardımcısı : İçindeki kini ve nefreti sosyal medyadan yaymaya devam edenler; Yazdıkça Yakalanacaksınız. Birimlerimiz tarafından,
    37 paylaşım tespit edildi, 25 şahıs için işlem başlatıldı, 6 kişi gözaltında.
    Mühim olan İnsan olabilmek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bunlar, İzmir depremi'ni de içki içen İzmirlilere baglamazsa iyidir..!!.
    Nede olsa,Bin Ali'ye ve dolaylı olarak ak parti ye oy vermeyenler, gavur sayılıyor du , değil mi.?..

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •