Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

İçişleri Bakanlığı : 26*-27*-28*-29 Kasım 2020 tarihlerinde tüm il ve ilçelerde, vali ve kaymakamların koordinasyonunda; başta pazar yerleri, toplu ulaşım araçları ve alışveriş merkezleri olmak üzere vatandaşların kalabalık şekilde bulunabildiği yerlere yönelik yoğunlaştırılmış denetimler yapılacak.

2. Toplu ulaşım araçlarına yönelik denetimde toplu ulaşım araçları tek tek kontrol edilecek. Özellikle yolcu kapasite sınırlaması, HES kodu ibrazı, maske takma zorunluluğu ve ulaşım araçlarında gerekli hijyen/temizlik tedbirlerinin alınması hususlarına ağırlık verilecek.

3. Her bir pazaryeri için ayrı ayrı olmak üzere pazaryeri yöneticisi ilgili yerel yönetimler tarafından belirlenerek valilik/kaymakamlıklarla ivedi şekilde paylaşılacak.

4. Salgınla mücadeleye yönelik alınması gereken tedbirlerden ve belirlenen kurallara uyulmasından sorumlu olacak pazaryeri yöneticilerinin denetim ekipleriyle iletişimi ve koordinasyonu etkin şekilde sağlanacak.

5. AVM’lere yönelik denetimlerde alışveriş merkezi içerisinde aynı anda bulunabilecek kişi sayısı ve çalışma saatleri kısıtlamalarına uyulması hususlarına ağırlık verilecek.

6. Alışveriş merkezlerinin denetiminde daha önce illere gönderilen genelge kapsamında alışveriş merkezi klima ve filtreleme sistemlerinin bakımı ve filtre değişimlerinin düzenli olarak yapılıp yapılmadığı hususu özellikle denetlenecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanlığı : 26*-27*-28*-29 Kasım 2020 tarihlerinde tüm il ve ilçelerde, vali ve kaymakamların koordinasyonunda; başta pazar yerleri, toplu ulaşım araçları ve alışveriş merkezleri olmak üzere vatandaşların kalabalık şekilde bulunabildiği yerlere yönelik yoğunlaştırılmış denetimler yapılacak.

2. Toplu ulaşım araçlarına yönelik denetimde toplu ulaşım araçları tek tek kontrol edilecek. Özellikle yolcu kapasite sınırlaması, HES kodu ibrazı, maske takma zorunluluğu ve ulaşım araçlarında gerekli hijyen/temizlik tedbirlerinin alınması hususlarına ağırlık verilecek.

3. Her bir pazaryeri için ayrı ayrı olmak üzere pazaryeri yöneticisi ilgili yerel yönetimler tarafından belirlenerek valilik/kaymakamlıklarla ivedi şekilde paylaşılacak.

4. Salgınla mücadeleye yönelik alınması gereken tedbirlerden ve belirlenen kurallara uyulmasından sorumlu olacak pazaryeri yöneticilerinin denetim ekipleriyle iletişimi ve koordinasyonu etkin şekilde sağlanacak.

5. AVM’lere yönelik denetimlerde alışveriş merkezi içerisinde aynı anda bulunabilecek kişi sayısı ve çalışma saatleri kısıtlamalarına uyulması hususlarına ağırlık verilecek.

6. Alışveriş merkezlerinin denetiminde daha önce illere gönderilen genelge kapsamında alışveriş merkezi klima ve filtreleme sistemlerinin bakımı ve filtre değişimlerinin düzenli olarak yapılıp yapılmadığı hususu özellikle denetlenecek
    Banka subelerine girerken hes kodu soruyorlar mi?
    Ya da yolda giderken cevirip hes kodu sorarlar mi bilgisi olan var mi?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Banka subelerine girerken hes kodu soruyorlar mi?
    Ya da yolda giderken cevirip hes kodu sorarlar mi bilgisi olan var mi?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Banka Şubelerine girerken HES kodu soruluyor. Valilik kararı ile zorunlu.
    Girişte güvenlik görevlisi sorguluyor. Yoksa HES kodu alıp gelmeniz gerekiyor.
    Yolda sorulmuyor.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Banka Şubelerine girerken HES kodu soruluyor. Valilik kararı ile zorunlu.
    Girişte güvenlik görevlisi sorguluyor. Yoksa HES kodu alıp gelmeniz gerekiyor.
    Yolda sorulmuyor.
    2 Gün önce mecburiyetten, 2 banka şubesine gittim, HES mes sorulmadı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Gün önce mecburiyetten, 2 banka şubesine gittim, HES mes sorulmadı...
    İzmir ve Manisa illerinde Valilik kararı ile Bankalara girerken HES kodu zorunluluğu var.
    Sizin yaşadığınız ilde bu yönde alınmış bir Karar olmayabilir.

6. Gercek vaka sayisini ulkeye turist gelsin, yerli turistler turizm bakaninin otellerini doldursun diye sakladilar, gizlediler....
    Ağla sevgili vatanım....!!!

Kendimden baska kimseye güvenmiyorum artık....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Sporculuğu güzel ama sporcunun zeki, çevik aynı zamanda güzel ahlaklısı makbuldur.
    Marodona eliyle gol atıp başkalarınin hakkını yemeyı kendine uygun görmüs bir kişiydi.....
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Benim içinde Sayın MedwiG. Adam tek başına Napoli'ye şampiyonluk yaşattı.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •