Sayfa 863/1002 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

İYİ Haftasonları TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İstanbul valisi : Kıymetli İstanbullular,

Meteoroloji 1. Bölge Müdürümüzün verdiği son bilgilere göre; İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı tahmin ediliyor.

İnşallah özlediğimiz bereketli kar yağışına kavuşuruz.

Tedbiri de elden bırakmayalım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Devlet Bahçeli : Şayet Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müsaadeleri olursa, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev de uygun bulursa, bizatihi talimatımla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Şuşa’da dokuz derslik bir ilkokulun yapılması hedefimizdir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Devlet Bahçeli : Şayet Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müsaadeleri olursa, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev de uygun bulursa, bizatihi talimatımla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Şuşa’da dokuz derslik bir ilkokulun yapılması hedefimizdir.
    memlekettteki eksiklişklerin hepsini tamamladını depilmi ?

popülizm budur ama en ucuzundan en vıcık vıcğından
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

İsrail Merkez Bankası beklenmedik bir şekilde bu yıl 30 milyar dolarlık döviz alımı yapacağını açıkladı

Avukat beye bu yapılan uygulama çok hatalı olmuş .. Sürekli sağlık çalışanlarıyla temaslı olması sebebiyle bir avukat 1. Dereceden asi oluyorsa o sağlık çalışanlarının eşleri , çocukları , anneleri babaları ne olacak ? Olmamış keşke yaptırmasaymış avukat bey .

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    memlekettteki eksiklişklerin hepsini tamamladını depilmi ?

popülizm budur ama en ucuzundan en vıcık vıcğından

Tabiki aha örneği her eksiğimiz tamam, şimdi de petrol ve doğalgaz zengini ülkeye ilkokul yaptırıyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ekonomi çok iyi'''''''''''!!!!!!!!!!!!!!!!

Hülog medyada bir gazetenin daha fişi çekiliyormuş.Tabi ne kadar gazete dediysemde inanmayın.Yalan emekli haberlerinin yayın organı yalanlarında tabi.

İpi çekilenlerin arasına Merkez Bankamızın başkanıda katıldı.

Başkanımız RTE hiç kabahati yok yapılanları Naci bey yapmış.

Rezervimiz de yok

Üretimde yok

Napcagız şimdi?

Faiz iner dertler biter.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 863/1002 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız