Sayfa 372/1002 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Hatay Valisi : Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun'da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır. Operasyon devam etmektedir. Kamuoyu bilgilendirilecektir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi gören eski Sağlık Bakanlarından Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hatay valisi Doğan: İki teröristten biri kendini patlattı, diğeri etkisiz hale getirildi

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı 2 ay daha uzatıldı.

Yatırım finansman : BIST'te dün gerçekleşen #açığasatış işlemlerinin toplam XU030 işlem hacmine oranı %16.4. Açığa satış işlem yoğunluğunda önceki güne göre artış gözlemliyoruz.
    Açığa satışa en çok konu olan ilk 5 şirket ise TSKB, GARAN, SISE, KRDMD ve EKGYO oldu

günaydın arkadaşlar

güzel ve sakin birr gün geçirelim bugün..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Fitch, Tüpraş'ın Uzun Vadeli Yabancı Para Cinsinden kredi notunu BB-' den B+' ya indirdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings şirketimizin Uzun Vadeli Yabancı Para Cinsinden kredi notunu BB-' den B+' ya indirmiştir. Not görünümü ise "Negatif" olarak korunmuştur.

Söz konusu kredi derecelendirmesine ilişkin bilgi internet sitemizde açıklanacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/884132
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

TCMB:
    -Resmi rezerv varlıkları Eylül'de 79,7 milyar dolar (Önceki 83,75Mlr)
    -Döviz varlıkları Eylül'de 36,3 milyar dolar (Önceki 38,77Mlr)
    -Altın cinsinden rezerv varlıkları Eylül'de 41,8 milyar dolar (Önceki 43,44Mlr)

Sayfa 372/1002 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •