Sayfa 4/156 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1. Topik hayırlı olsun, kazancı bol olsun..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Yukarıda Bir Arkadaş Egser Yazmış Ancak Egser'in artık Kimseye Uzun Bir süre Faydası Olmaz ...
    Benim Bu Şekilde Tuttuğum uzun vadeli tek hisse
    TSKB oda benim emeklilik fonum ...
    neden olmaz olumsuzluk nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    neden olmaz olumsuzluk nedir?
    Patronun ta kendisi geçen sene Temettü vermedi bu sene muallak hisse performansı ortada

4. Borsa İstanbul pay piyasalarında işlem gören anonim şirketlerin genel kurul tarihleri.

http://eborsahaber.com/gundem/bist-s...ri-28-02-2017/

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.

5. Uzun vadeciler, portföy takibi için kullandığınız excell var mı? Veya anlık fiyat çeken excel?

Benim hesap ziraatte ve orada ne temettü, nede bedelsiz fiyata işleniyor. Onun için excellde kendim ayarlıyorum. Bu veri çekme işlemini bilmediğimden necip hocam sağolsun bir örnek atmıştı. İşyatırımdan çekiyordu fiyatları ama işyatırım siteyi değiştirince excelde çöktü malesef.

Bu işten anlayan arkadaşlar varsa sizden bir ricam olacak. Bana hisse fiyatlarını anlık (anlık derken 15dk gecikmelide olur) olarak işleyen bir excel atabilir misiniz?

Hayirli olsun topic. 2013 yilinda tanistim uzun vadeli yatirimcilikla. 2014 yilinda portfoyumu zaruri bir sebepten bozup yeniden basladim. Yatirim stratejim 3-4 ayda bir firsat ciktikca (secim-toplumsal olaylarda yasanilan turbulans) alim yapmak uzerine. Simdilik portfoyumde aselsan, eregli, soda, hektas, tupras, ford, doco ve macera olsun diye az miktarda thy var . Daha once sirket sayisi daha fazlaydi ama dusuk performans gosterenleri satip yukardaki hisselerden esit oranda aldim. Yasim 32, hedefim 40 yasinda emekli maasi kadar temettu almak. Forumdaslara bol kazanclar diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Uzun vadeciler, portföy takibi için kullandığınız excell var mı? Veya anlık fiyat çeken excel?

Benim hesap ziraatte ve orada ne temettü, nede bedelsiz fiyata işleniyor. Onun için excellde kendim ayarlıyorum. Bu veri çekme işlemini bilmediğimden necip hocam sağolsun bir örnek atmıştı. İşyatırımdan çekiyordu fiyatları ama işyatırım siteyi değiştirince excelde çöktü malesef.

Bu işten anlayan arkadaşlar varsa sizden bir ricam olacak. Bana hisse fiyatlarını anlık (anlık derken 15dk gecikmelide olur) olarak işleyen bir excel atabilir misiniz?
    Google Drive e-tablo şeklinde var: https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=275572667

8.  Alıntı Originally Posted by L Lawliet Yazıyı Oku
    Google Drive e-tablo şeklinde var: https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=275572667
    Teşekkürler, ben daha çok excel düşünsemde bunuda bir inceleyim.

Sayfa 4/156 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •