Sayfa 53/156 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

yatırım tavsiyesi yasak ama ben başka bir tavsiyede bulunacağım değerli yatırımcılar
    burada görüşlerinizi istediğiniz gibi yazın, ammaaa erhan bey ile polemiğe girmeyin, adamın vakti bol uzatır da uzatır, hiç bir şeyi kabul etmez
    inatlaşıp canınızı sıkmayın,
    (bakalım cevap vermeden kaç dakika durabilecek)
    borsa yatırımcılar içindir.

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Kardeşim bu hisse seans içi 9.95 DEN döndü.. O günden bugüne Toplamda 7.8 tl temettü dağıttı..bu konuda anlaşalım!!hisse bugün bugün 41 tl ise aldığın temettüleri nakitte tutsan toplam portföyün 48 tl olur bi lot FROTO HİSSESİ İÇİN...YERYÜZÜNDE YÜZDE 500 GETİRİ YAPABİLCEĞİN 6 SENEDE BAŞKA Bİ YATIRIM ARACI YOKTUR!!! 10 tl ye bi hisse al 6 senede 7.8 tl temettü dağıtsın..al sana sermaye kazancı.. Hissenin 41 tl fiyatı da yatırım kazancın.
    bu arkadaş doğru diyor froto 723 temettüler hesaplanıp geriye dönük taradığında matriks in froto 6 kat prim yapmış
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

3.  Alıntı Originally Posted by mikroyatırım Yazıyı Oku
    yatırım tavsiyesi yasak ama ben başka bir tavsiyede bulunacağım değerli yatırımcılar
    burada görüşlerinizi istediğiniz gibi yazın, ammaaa erhan bey ile polemiğe girmeyin, adamın vakti bol uzatır da uzatır, hiç bir şeyi kabul etmez
    inatlaşıp canınızı sıkmayın,
    (bakalım cevap vermeden kaç dakika durabilecek)
    Koç burcu mudur nedir

düşüncelere kurşun işlemez.

4.  Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    isyat 01.08..2011 de..0.28 yani 28bn tl 2017 de en yüksek 91 bn tl olmuş ..bugün..83 bn tl dir
    Onlar temettü düşülmüş yani düzeltilmiş fiyatlar. Örneğin 6 Mart 2017 de 1.01 i görmüş. Solda normal yani düzeltilmemiş fiyatı, yan sütunda ise temettü düşülmüş düzeltilmiş fiyatı.

https://report.paragaranti.com/rasyonet_fiyatarsivi.asp

Hisse bölümünden İSYAT'ı seçip görebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Onlar temettü düşülmüş yani düzeltilmiş fiyatlar. Örneğin 6 Mart 2017 de 1.01 i görmüş. Solda normal yani düzeltilmemiş fiyatı, yan sütunda ise temettü düşülmüş düzeltilmiş fiyatı.

https://report.paragaranti.com/rasyonet_fiyatarsivi.asp

Hisse bölümünden İSYAT'ı seçip görebilirsiniz.
    evet matriks herşeyi hesaplar içine katar bedelli bedelsiz temettü hepsi 2011 ağustosta isyat alan 3.2 kat para kazanmıştır üstü altı olmaz temettü parası ile hisseye ek alan kişi için geçerli bu . temettüyü yedinse o kazanç değişir çünkü verilen temettü parası ile alınan hisse değer kazanmıştır
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

6.  Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    bu arkadaş doğru diyor froto 723 temettüler hesaplanıp geriye dönük taradığında matriks in froto 6 kat prim yapmış
    Kime yalan borcumuz var!! Grafikten bakıp söylüyorsun diyor!! Bire bir seansdaydım.. Elim gitmedi!! 2008 e tofaşta yakalanmıştım.. 2004 te 2 tl ye aldığım kağıt 2008 sonunda 1 tl ye düştü!! 2010 sonunda 9 tl den zor sattım..2011 ağustosunda Tofaş 5.50 ye düştü..ŞİMDİ 2008 İ YAŞAMAYAN ARKADAŞLARA NE DESEM BOŞ! Lakin türk traktör tüpraş Ford bu şirketlerin temettü dağıtım politikası piyasa iyi zamanları deperlermelerinde hep aşırıya eğilimi tetikler...TECRÜBEM ODUR Kİ TEMETTÜ DEMEK SERMAYE GETİRİSİDİR.. Maliyetinizi düşürmez ama kazancınıza çok şey katar sebebi hisselerin yüzde 99.9 uzun vadede değerlenmesidir..tabi dediklerim bu borsada ticaret ahlakı taşıyan ender gruplardan olan koç grubu içindir. çok büyük bi krize en tepeden yakalansanız bile KOÇ GRUBU ADAMI UZUN VADEDE İHYA EDER

7.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    20. dakikadan sonrası çok önemli
    Muhteşem konuşmuş... Unuttukça hatırlamak için tekrar tekrar izlemek lazım.
    Temettü emeklisi aday adayı.
    www.lattedenborsaya.com

Sayfa 53/156 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •