Sayfa 56/156 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by apa Yazıyı Oku
    Erhan bey gerçekten sizi anlamak istiyorum.. kendimi de baya bi yoruyorum fakat inanın anlayamıyorum.. niçin borsadasınız merak ediyorum.. belirttiğiniz tarzda hisse yatiriminiz varmı paylaşabilirseniz sevinirim..

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    erhan kardeşimiz olmayacak bişeyi ispat etmek isterken kendini boşuna zorluyor

korkum o ki bir gün çarpılacak al/sat yaparken borsada o zaman yandım allah diyip temettü hissesi biriktirerek zararın neresinden dönsem kar diyecek, biz bunları yaşadık çünki, o da yaşayacak : )

bir musibet bin nasihatten hayırlıdır derler çok güzel sözdür

umarım doğruyu bulur umarım çoluk çocuğunun geleceğini spekülasyona kaptırmaz hisse biriktirmeye başlar inşallah, uzatmanın anlamı yok kendi deneyimlemeden anlamayacak çünki biliyorum

iyi geceler bereketli sahurlar
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

2. @gunaydın hocam sıze tahamul etmek en zoru cıdden neden dıyeceksınız.

Allah aşkına Senın aldıgın hisseler spekilasyon yok mu ?

HERKES speklasyonun bıtımıne muhtactır herkes 10 lıradan adıdıgın hısse spekilasyona kurban gıttı ve 8 lıraya düştü dagıt temettünü ne kazandın. 2. sene yıne spekulasyon oldu 10 lıraya cıktı dagıt temettünü ne kazandın.

Senin kazancın neye baglıymış bir deyiver hele ????????? kazancın veya kaybın neya baglıymıs heeeee??????? speklasyonun nasıl olduguna baglıymıs degılmı. kos koca 2 senede kar edemedın neden speklasyonun kötü bitmesinden dolayı.

EEEE senın elınde olan ne senin ayrıcalıgın ney miş ??????? Temettü hissesi alınca bır ayrıcalıgın oluyormuymus ha ??????

SENDE speklayonun sonunda elıne geçene razı olmak zorundasın.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Konudan bağımsız olarak (önceki mesajları tek tek okumadım) ben de şunu eklemek isterim :
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. erhan bey 10 tl den akcns aldınız şirket %5 temettü açıkladı ertesi gün hisse açılış fiyatı düştü 9.50 ye bu tamam demi malüm temettü verilen gün veya ertesi gün hisse prim yapıyo ne hiktmetse 2 gün sonra hesabına düşen parayla 980 den hisseni eklediğin zaman doğal olarak maliyet hafif yüksek oluyo eyvallah ama lotun artıyor ilerde hisse yine primine devam ettiği için maliyetler değişiyor vs asıl mesele hatice mi neticemi adam borsaya neden girmiş yatırım yapim param değer kazansın ama nereye yapim bunu dünyanın bildiği veya kar eden adam gibi patron şirketine olsun der temettü verirse ne ala maksat hisse prim yapması ben sizi anlıyorum öle şirketler varki 10 yıl temettü vermiş ama çakallar hisseyi yerinde saydırmış temettü doğal olarak fiyattan düştüğü için o yüzden bekle babam bekle temettü veriyomuuş yerim len ele şirketi üfürükten temettü verenleri ayırmak lazım eğer anlatmak istediğiniz buysa misal tskb diye banka var açın bakın grafına tl sine bakın usd sine bakın ağlatmış resmen ihya etmiş yatırımcısını ona keza tuprş da çok kazandırmış .. siz temettücü yatırımcıya fikir olsun diye idda edeceğinize şu temettü şirketlerini iyi eleyin veya eleyelim deseniz bu kadar curcuna olmaz sen haklı ben haksız o bilmem ney vs nese erhan kardeş sen zaten değerli bir yatırımcısın laf ettiğim yok size veya diğer arkadaşlara maksat şu olay çözülsün yafff aeo iyi geceler
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

5. Bu gonderıyı kaldıracagım 5 DK sonra
    Sildim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    erhan bey 10 tl den akcns aldınız şirket %5 temettü açıkladı ertesi gün hisse açılış fiyatı düştü 9.50 ye bu tamam demi malüm temettü verilen gün veya ertesi gün hisse prim yapıyo ne hiktmetse 2 gün sonra hesabına düşen parayla 980 den hisseni eklediğin zaman doğal olarak maliyet hafif yüksek oluyo eyvallah ama lotun artıyor ilerde hisse yine primine devam ettiği için maliyetler değişiyor vs asıl mesele hatice mi neticemi adam borsaya neden girmiş yatırım yapim param değer kazansın ama nereye yapim bunu dünyanın bildiği veya kar eden adam gibi patron şirketine olsun der temettü verirse ne ala maksat hisse prim yapması ben sizi anlıyorum öle şirketler varki 10 yıl temettü vermiş ama çakallar hisseyi yerinde saydırmış temettü doğal olarak fiyattan düştüğü için o yüzden bekle babam bekle temettü veriyomuuş yerim len ele şirketi üfürükten temettü verenleri ayırmak lazım eğer anlatmak istediğiniz buysa misal tskb diye banka var açın bakın grafına tl sine bakın usd sine bakın ağlatmış resmen ihya etmiş yatırımcısını ona keza tuprş da çok kazandırmış .. siz temettücü yatırımcıya fikir olsun diye idda edeceğinize şu temettü şirketlerini iyi eleyin veya eleyelim deseniz bu kadar curcuna olmaz sen haklı ben haksız o bilmem ney vs nese erhan kardeş sen zaten değerli bir yatırımcısın laf ettiğim yok size veya diğer arkadaşlara maksat şu olay çözülsün yafff aeo iyi geceler
    aynen oyle bende bu tarz seyler konusulsun ısterım. ama savunucular ustumuze cullanıyor dırek on yargılı yaklasıyorlar ben napayım.

hadi iyi geceler.

7. Tebrik ediyorum erhan bey..fakat ilk resimdeki işlem tarihleri ve saatleri dikkatimi çekti..niçin o saatlerde alış yada satış gözüküyor, paylasıminizi geri cektiniz sanırım şuan gözükmüyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. videoyu mutlaka izleyin, borsanın özeti var adeta.
    şair diyor ki :
    Borsada elma şekeri dağıtılmıyor.
    ky vs yoktur, ya yatırımcı vardır yada yoktur.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 56/156 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •