Sayfa 145/156 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Farklı bir konuda sormuştum, burayı da ilgilendirdiği için alıntı yapıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yurtdışı hisse yatırımcılığı (temettü amaçlı uvy) benimde merak ettiğim bir husus. bu konu hiç bu platformda konuşulmuyor gibi. fena mı olur hem euro hem dolar gelirimiz olsa 20 yıl sonra . aslında böyle güzide bir platformda bu konuda görüş bildirecek üstatlarımız olsa ufkumuz genişlese ne kadar güzel olur. sgy

2.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    2 sene önce aldıysanız voleyi vurmuşsunuz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yaklasik olarak 2.5 sene once almaya basladim. Araliklarla aliyorum. Temettulerle aliyorum. Cimsa haric hepsinde kardayim.

SM-N920I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    www.temettum.com
    benim UZUN VADE YATIRIM maceram

3.  Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim harika liste seçmişsiniz. çimentoyu eleştirmeyin arkadaşlar o kadar savaş sonrası çimento satışları artar ki bizim çimento şirketlerinin ihracaat potansiyelleri oldukça güzel. yurtdışı yatırımları da oluyor. tek kelime ile harika bir liste oluşturmuşsunuz bir kez daha tebrik ediyorum kardeşim. her ay alım mı yapıyorsunuz yoksa yüklü bir alımla işi bitirdiniz mi 2 yıl önce bunu merak ettim doğrusu.
    Yüklü bir alım yapmadım. Genelde 2 haftada bir alım yapıyorum. Mesela hatırladığım kadarıyla 2.89 liradan Ereğli almışlığım var.

SM-N920I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    www.temettum.com
    benim UZUN VADE YATIRIM maceram

4. Sanko düzenli temettü ve bedelsiz 3 yıldır veriyor
    Yorum alabilirmiyim dostlar

5.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Sanko düzenli temettü ve bedelsiz 3 yıldır veriyor
    Yorum alabilirmiyim dostlar
    Ne uzalırsın ne kısalırsın

6. öbür tarafta sordum cevap veren olmadı şansımı bir de bur da deneyeyim:

http://borsadakazanmakhs.blogspot.co...isselerin.html

ben birkaç sorum olacak temettü yatırımcılığı ile ilgili;
    1-) paylaştığım linkteki analizde mesela soda, petkm gibi % 500 yapmış ama bu yükselişi sürdürebileceği şüpheli hisselerle mi alım yapılmalı, her sene % 7 üzerinde temettü veren yıllık artışları % 20-25 e gelen adbgr-petun tarzı hisselerde temettü yatırımcılığı yapılmalı. bu konuda kafam karışık.
    2-) temettü yatırımcılığından hiç satmamak mı? yoksa kademeli yükseltme veya azaltma mı yapılmalı?
    3-) portföyde kaç hisse olmalı. çok olunca risk düşüyor ama kazançta düşüyor

7.  Alıntı Originally Posted by temettum.com Yazıyı Oku
    Bende uzun vadeli temettu yatirimciligi olayina girdim. 2 sene oldu yaklasik. Portfoyumdeki hisseler su sekilde. Yorumlarinizi alabilir miyim?
    AKSA
    ASELSAN
    BRISA
    CIMSA
    EREGL
    FROTO
    HEKTS
    SODA
    TUPRS
    Guzel liste olmus, OTKAR ve TOASO hisselerini de degerlendirmenizi oneririm.

8. Bunlara ek FMIZP de ekleyebilirsiniz tam bi temettü kağıdır

Sayfa 145/156 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •