Sayfa 100/1043 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 793 - 800 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. ANEL ELEKTRİK..
    fincan kulp takar mı yoksa eski sıkıcı seviyelere mi gelir biraz sabır bekleyen bir oluşum...
    buna da alarm kurmuştum...
    2,5 SEVİYESİ BELİRLEYİCİ SEVİYE..
    2,5 ALTI bu hisseyi 1,5 e geldiği yere götürür..grafite de bir önceki zirve denemesine bakarsanız..bu yeni zirve denemesini de ki işlem hacimleinden daha hacimsiz olduğunu görürsünüz..
    2,5 çok belirleyici seviye...günlük sistemim elde varsa tut diyor..2,5 üstünde bulunduğumuz mevcut şartlardan ötürü fincanın kulpu olursa bu hissenin geleceği parlak olur..olmaz sa ..herşey sil baştan ve biraz uzun bir döngü başlatacak olur.
    ytd

2. BUCİM...
    kalın yatay bantlarda ki yatay destek ve dirençlere dikkat..
    3,01 çok önemli referans değer..

3. alarmda çıkanalrdan biri de ÖZGYO...
    1,25 değeri çok önemli değer..
    önceki rallide hacimsel cazibe bu kadar değildi ama bu yaptığı son zirvede hacim iyi..
    patron ne derse o bu hisse de ama 1,25 DEĞERİNDE ALARM ÖTÜNCE BUNU DA BURAYA ATAYIM İSTEDİM..

4. https://www.cnbc.com/2020/03/1...utb...-pandemic.html

World Health Organization declares the coronavirus outbreak a global pandemic

Dünya Sağlık Örgütü, coronavirüs salgınını "küresel" bir salgın olarak ilan etti

Uluslararası anlaşmalara göre kararın bazı hukuki sonuçları var,örneğin her türlü ticari anlaşmada "mücbir sebep" olarak yükümlülüklerde erteleme getiriyor.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

BOLU ÇİMENTO...
    mavi çizgiye dikkat..
    saatliklerde belirttiğim destkleleri bir bir kırmış..alarm kurmuştum..ondan burada paylaştım ..çünkü almak için geç kalmıştım..böyle zamanlar alım için acele edilmeden yavaş yavaş kademeli toplanma zamanlarıdır..
    mavi günlük ana referan değer stop olacak şekilde toplanabilir..
    yatırım tavsiyesi değildir..
    Merhabalar. Çok güzel paylaşımlar. Fakat böyle kötü düşüşler insanin moralini bozuyor . Bu düşüş korana ya bağlamak hata olabilir . Hisse olanlar ne yapmalı ? Nerede stoploss olmalı? Küresel krizde nerde ve ne zaman toparlanır. Bu konuda düşüncelerinizi almak istiyoruz . Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. satışlar devam etti 100 bin altı vahimdi ve 92.800 leri gördük

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    satışlar devam etti 100 bin altı vahimdi ve 92.800 leri gördük
    Şimdi nolur ? Kriz ortamı. Koranaya bağlamak pek mümkün değil. Bu krizi buna yıkacaklar. Ne zaman toparlayabilir . Bu uzun zaman alabilir . Petrol ve corona krizin kılıfı oldu ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ozgyo dip yaptı.birçok hisse senedi gibi.ne yapalım maliyet 1.70

Sayfa 100/1043 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •