Sayfa 1005/1043 İlkİlk ... 5505905955995100310041005100610071015 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 8,033 - 8,040 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam . Gıdadan bir tercih yapsanız. Penguen gıdayı tercih edermisiniz ? Daha önceleri haftalık listede görünmüştü....
    daha önce paylaştığım knfrt şu an daha iyi dinlenme süresibitmedi pengd nın YTD

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    daha önce paylaştığım knfrt şu an daha iyi dinlenme süresibitmedi pengd nın YTD
    Teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    dostum kabak tadı verdi bu aşı işleri be. Küçükleri dökmek için oyunlar bunlar. Geçen haftaya da mutasyon haberleri ile başlamıştık. Sonra dediler ki o kadar da tehlikeli değilmiş ... şimdide de erler ki 2 gün sonra gelecek. Hissenize güveniyorsanız kaptırmayınız..
    dalga dümen olduğu aşikar zaten ..koranada zaten bir projeydi bana göre 2013 yılında bir arkadaşımla bu konular hakkında toplantı yapmıştık dünya ekonomisi nüfusu kaldırmıyor savaşla azaltım mantıksız herhangi bir hastalık veya salgın projesi olmalı savaşta çocuklar ölüyor yaş ortalaması konusunda sıkıntılar oluyor denmişti şimdi anlıyorumki dünyada yaşlı nüfusu azaltma projesiymiş yani emekliler ekonomiye ağır gelen kesimleri yok etme gibi

4. tıre de takip ettiğimiz formasyonu güzel hisselerden aylık flama ben yola cıkıyorum dercesine YTD

5. cümleten iyi geceler saat 2 olmuş yarın iş var hoşcakalın

6. Günaydın...
    Hayırlı sabahlar,hayırlı işler..
    2021 hisselerinden olan İŞYAT için güzel bir haber!

İş Bankası 2021 sonuna kadar halka açık iştiraklerinden 500 milyon liraya kadar hisse alımı için yetki verdi
    İş Bankası, borsada işlem gören bağlı ortaklarının hisselerinin toplam 500 milyon lira tutarında miktara kadar geri alımı için genel müdürlüğe yetki verdi.

Hisse alım taahhüdü anlamına gelmeyen yetki 2021 sonuna kadar geçerli olacak.

Bankanın KAP'a Cuma gecesi yaptığı açıklamada, #Şişecam, #TSKB , #Anadolu Hayat , #İş Finansa Kiralama, #İş GYO ve #İş Yatırım payları hakkında, "alımlarla ilgili ödenecek toplam tutarın 500 milyon TL ile sınırlı olması kaydıyla şirket bazında bir sınırlama olmaksızın piyasadan satın alınması, mevcut ve yeni alınacak payların sınıflandırılması ve gerektiğinde satılması konularında karar tarihinden itibaren 2021 yıl sonuna kadar Genel Müdürlük yetkili kılınmıştır" denildi.

https://www.borsagundem.com/haber/is...alacak/1539343
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

7. Sn çelik hocam senkron nerelere gitti öyle tebrik ederim sizi bir kez daha

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Üstad tebrikler

Sayfa 1005/1043 İlkİlk ... 5505905955995100310041005100610071015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •