Sayfa 101/1043 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 801 - 808 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Bu tip başlıklar başlangıçtaki başarısı ile hisse senedi yatirimcisinin ilgisini çekmiştir.sosyal medya ve bir çok farklı mecrada bu amaca hizmet ettiler.gun bittiğinde ise hepimiz tasarruflarimizi hisse senedi piyasasında hiç ettik.Buyuk resim bu.
    Kabul etsek de etmesek de

2. Ostim, ihlgm, flap ve ozgyo.. hepsi de maliyetimin %50 altında. Kol kessen çok geç, beklesen belirsiz. Allah hepimize kolaylık versin

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Ozgyo dip yaptı.birçok hisse senedi gibi.ne yapalım maliyet 1.70
    hemen hemen benimde maliyetim 1.57 düştükce aldım ama nafile şu an endexs te 20.yıllık trend üzerindeyiz %25 düştük 2008 de %35 düşmüştük 20 yıllık trend kırılmamalı kırılırsa şayet resesyon riski tehit olmuş olur .91.000 .sarkma payı 89.700 dür ytd

4.  Alıntı Originally Posted by sidyma Yazıyı Oku
    Ostim, ihlgm, flap ve ozgyo.. hepsi de maliyetimin %50 altında. Kol kessen çok geç, beklesen belirsiz. Allah hepimize kolaylık versin

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    inan bende bu hisselerde posizyonlarımı koruyorum ülkeme güveniyorum lakin bu olay cok farklı resesyon (dünya krizi)tepeden tırnağa herkesi ve herkesimi sıkıntıya sokar bir şekilde önlem alıcaklar yarın bir şekilde karar vereceğim

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hemen hemen benimde maliyetim 1.57 düştükce aldım ama nafile şu an endexs te 20.yıllık trend üzerindeyiz %25 düştük 2008 de %35 düşmüştük 20 yıllık trend kırılmamalı kırılırsa şayet resesyon riski tehit olmuş olur .91.000 .sarkma payı 89.700 dür ytd
    Şu anki hareket çok bilinçsizce...korona illa ki etkileyecekti ona diyeceğim yok fakat, şu anki durumda sadece panik satışları hakim..bu nedenle ihlaller hatta 89 bin altı kapanış da olabilir , bunu resesyon olarak algılamak için henüz erken bence....bu tür hareketler hissede olduğunda yine hızlı şekilde yukarı tepki oluyordu..global ölçekte de eğer panik satışları durursa toparlanma olacaktır....ama sonrası için yani yukarı hareketin devamı için, daha somut veriler gerekecektir, örneğin, korona aşısı ya da üretimlerin, hayatın normale dönmesi gibi....

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

6. dünyayı zorla krize soktu ebesini öptüklerim..

7. Benim sistemde güncel bakış açısıyla atacağım.. Nasip işte millet zararda ben ise bu yukarıda attığım grafikte ki hisselerde yeni giriş yapmış bulunuyorum bazılarına

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. stop olduklarımla tekrar piyasaya girdim eldekiler elde zaten bu gün tepki fena değildi maliyet düşürmeyede çalıştım haberler güzelleştikce piyasa yerine oturacak

Sayfa 101/1043 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •