Sayfa 102/1043 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 809 - 816 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. merkez bankaları korkunç teşvikler açıklamasına rağmen , faiz düşürülmesi ve vergilerde kolaylıklar sağlamasına rağmen yükselişler kısıtlı oldu . Ne tür başka iyi haber olabilir .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. arkadaşlr eğer citi bank ile alakalı duyduğum haberler doğru değilse biz yönümüzü yukarı ceviririz eğer duyumlar doğruysa endexsten (0 ) lar atmamıza gerek kalmaz

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    arkadaşlr eğer citi bank ile alakalı duyduğum haberler doğru değilse biz yönümüzü yukarı ceviririz eğer duyumlar doğruysa endexsten (0 ) lar atmamıza gerek kalmaz
    duyumunuz nedir citi hakkında
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    arkadaşlr eğer citi bank ile alakalı duyduğum haberler doğru değilse biz yönümüzü yukarı ceviririz eğer duyumlar doğruysa endexsten (0 ) lar atmamıza gerek kalmaz
    Başkan sanmam ben.Kolay kolay citiyi batırmazlar hatta hiç batırmazlar.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5. TOASO hakkinda yorum yapacak yok mu
    Nereye yon tesekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Duyumunuz nedir paylasirmisiniz?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 2008 yılı ekonomik krizi lehman brothers şirketinin batacağı haberiyle başladı ve şirket battı. Bu korona kriziyle başlayan ve/veya bu krizi bunun üzerine atılması sağlanan bu olaylar silsilesi devam etmekte . Böyle diplerde hep olumsuz haberler maksimum şekilde pompalanır. Bir kısmı gerçekleşir veya gerçekleşme zorunda kalınır. Büyük yatırımcı şirketlerin ve grupların batması gibi . Çiti de böyle bir olumsuz haber devamı gibi. Zaten korona dünyada korkunun ve sosyal medya ve tekel medyaların bu olayı nasıl manipüle edebilme gücü test edilmektedir. Düşünün bu olay yaklaşık bir yıldır korana virüsü vardı. Bizde yoktu . Bizim tekel medyada haber bile degil di. Bakan açıkladıktan sonra tekel medya hazırlıklı olarak bu haberleri vermekte sözde uzmanlar konuşmakta. Doğrusu nedir bilinmemektedir . Fakat korkunun kitabı yazılmaktadır. Bu durumda nasıl düzgün yatırım yapılabilir. O çok zor bir karar . Herşey duzeldiginde bu fiyatlar komik gelecek . Zaten fiyatlar 3 yıldır çok düşüktü. Iyi kağıtlarda orta ve uzun kağıtlar tutulabili nir. Fakat asıl sermayenin bir kısmını nakit te tutabilmek gerekir ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. citi bank batışı ile alakalı duyumlarım var ciddi anlamda citi bank coğu ülkeden cıktı zaten ya sermayeyi götürdü ya zarar etti corona virüsü olayının gölgesinde gibi görünsede sinsi sinsi satın alınıyor biz nereden döneceğiz konusuna gelince 85.125 doğru gidiyoruz muhtemelen yarın buralarda olucaz aylık bazdaki desteğimiz vurup dönermiyiz bilemiyorum ekranımı kapattım zararlarımı görmemek için arada bakıyorum herkese sabır diliyorum

Sayfa 102/1043 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •