Sayfa 1041/1043 İlkİlk ... 41541941991103110391040104110421043 SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 8,321 - 8,328 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar , önümüzdeki hafta endeks nasıl olur . Gsdde , ISFIN, uşak, Ihlgm, Skbnk, Tektu hisselerinden hangisi haftaya daha iyi olur ?
    Kanal İstanbul gazı ile ihlgm ve küçük çekmecede 40 dönüm arazisi olan tektu da hareket olabilir bence. Zaten her ikiside çok geride kaldı endekse göre.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by AsilTurk1434 Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul gazı ile ihlgm ve küçük çekmecede 40 dönüm arazisi olan tektu da hareket olabilir bence. Zaten her ikiside çok geride kaldı endekse göre.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler. Kanal haberi bu iki kağıdı coşturur...

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bence İNDES özsermaye oranla karına bakarsak hala çok ucuz kağıt benim şahsi görüşüm bu lakin Ytd
    Cevabınız için teşekkür ederim

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar , önümüzdeki hafta endeks nasıl olur . Gsdde , ISFIN, uşak, Ihlgm, Skbnk, Tektu hisselerinden hangisi haftaya daha iyi olur ?
    USAK ve TEKTU güzel geldi bana YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    USAK ve TEKTU güzel geldi bana YTD.
    Teşekkürler. Uşak uzun zamandır yatay kalan ve endeks yükselişine duyarsız kalan bir hisse .

6. Herkese mutlu günler... Endeksin dolar bazlı aylık grafiğini paylaştım arkadaşlar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Acemiyim..

Başta celik comak olmak üzere sayfaya emek veren herkese bol kazançlı sağlık ve neşe dolu günler dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bende sizler gibi küçük bir yatırımcıyım.Çelik hocamdan birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Bilgim dahilinde yazıyorum.Hatalarım ve eksikliklerimin olduğunu biliniz.
    Geçen senelerde bedelli düşüş nedeni oluyordu.Bu sene olumlu karşılanıyor.Sahipleri piyasaya pek güven vermediler bü güne değin.Ortalamalar 2,66 sıkışmış .2.76 üzeri kalıcı olursa ve piyasa halen bedelliye pirim veriyorsa yukarı hareketler görebiliriz.Yoksa kendine 2.66 destek olarak takip edebilirsin. Her zaman son kararı kendiniz verin.Kesinlikle Y.T.D.
    DGKLB 2.83 ve 2.87 dirençleri kirarsa yatay band tan çıkar. Para girişi olan hisseler içinde yer almış.

8. takip listem
    indes
    edip
    alctl YTD

Sayfa 1041/1043 İlkİlk ... 41541941991103110391040104110421043 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz