Sayfa 113/1043 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 897 - 904 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. ıhlgm 1.10 üzeri kalıcı bir yükseliş bekliyorum artık kabına sığmıyor bu hisse ama bir türlü bekleneni vermiyor.. martı ve mrgyo da sistem al vermiş ytd incelemem gerekiyor lakin uykum geldi cümleten iyi geceler

2. Halka açık çimento şirketlerinin birleşme işlemi sonrası yabancı ilgisi de artabilir. MRDIN için alım fırsatı var mı, yorumlarınızı alabilir miyim?

3. BekirElibolTR aramıza hoş geldin... aslında zamanlama açısından bakmak lazım;

Yabancı yatırım için gelişmekte olan ülkelerden çıkıldığı sürece varsayımının pek geçerli olacağını düşünmüyorum.

Ancak, Suriye nin yeniden yapılandırma sürecinde Türkiye'ye iş payı düşer ise bölgesel yakınlığından dolayı çok avantajlı olacağını kesin diye görebiliriz.
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hoşbuldum Sn. Paşa Konağı, değerlendirmelerin için teşekkür ederim. Mardin i izlemeye aldım, Nisan performansı önemli ytd.

5. Hocam KARTN ve PAGYO ile ilgili düşünceniz ve öngörünüz nedir?
    yorumunuz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam KARTN ve PAGYO ile ilgili düşünceniz ve öngörünüz nedir?
    yorumunuz ve emeğiniz için teşekkür ederim.
    +1 )

7. Sn Çelik hocam, 2020 hisseleri en iyisi olarak 3 adet belirtilen listede Alkım bulunuyordu , bu konjonktürde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan kimyasal ürünler ve dezenfektasyon ürünleri üreten bu firma hiç durmadan üretmeye devam etmektedir . Fakat bu rallide geri kalmıştır. Bedelsiz haftaya kaldı.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Birde ambalaj sektörünün en iyi firmalarından ve üretim ve organizasyon çok iyi olan ALKA (alkım kağıt) fiyatlar i cok ucuz . Daha öncede yazdığım ambalaj sektörünün bir numarası sayılabilecek karton . Bu fiyatlar i haketmiyor . Sanki patron baskısı var gibi . Ata lirası olması gereken ; çeyrek bile etmiyor . Bu konularda düşünceleriniz i almak istiyoruz . Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 113/1043 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •