Sayfa 136/1043 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Değerli hocam Aygaz ı dün stopladim. İyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum. Cesaret kalmayınca psikoloji de bozuluyor. Rasyolleri iyi olan ALGYO gözüme çarptı ama sizin tecrübe ve öngörülerinize güveniyorum. Korkmadan taşiyabilecegim bir hisse arayişindayim. Yatırım tasfiyesi olmadan görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Selam değerli hocam. Uzun süredir sizi takip ediyorum. Yeni üye olup ilk mesajımı size yazıyorum. Sizleri takdir ediyorum. 10.32 den AYGAZ ALDIM kısada destek ve dirençleri yazabilirsiniz. Allah sizden razı olsun değerli hocam.
    aygaz güzel bir hisse bu sene güzel yerlere gidecek ama siz kısa düşünüyorsanız o zaman başka tabii.mayıs ayı piyasalar için olumlu ostim alabilirsiniz bunu sadece bilgi olarak söylüyorum YTD tabiki karar her zaman sizin

3.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Hocam Reha girişim patlak çıktı gibi!
    size göre patlak cıkmış olabilir benim için daha başlangıç bunu ilerki zamanlarda gözden gecirmeni isterim ytd

4.  Alıntı Originally Posted by k_arda0608 Yazıyı Oku
    Sayın Çelik Çomak hocam Ozgyo ile ilgili son düşünceleriniz nedir acaba.
    ozgyo sıkışma var önümüzdeki hafta bu sıkışma sonlanacak gibi duruyor mayıs ayı ile birlikte cok güzel hareket olacak izlicez görücez bu sene beklentim yüksek ama yinede karar sizin sonra bana hesab sormayın YTD DOYDUĞUNUZ ZAMAN KAR CEBE YAKIŞIR ANLYIŞI İÇERSİNDE HAREKET ETMEK HER ZAMAN FAYDALI

5. RHEAG pazartesi veya salı toparlar YTD

6. çoğu hissede blanço öncesi hazırlık var hemen hemen formasyonları birbirine benziyor çanak kulp topo gibi ama virüs zayıflamaya başladı turizm.gyo .ulaşım revaşta olur önümüzdeki günlerde

7. SEKUR devam
    KRGYO
    NATEN devam
    GARFA atraksiyon yapabilir
    RYGYO Hazırlık var şimdilik
    ROYAL Takip edilmeli YATIRIM TAVSİYESİ Mİ? ASLA...

8. Üstad revaşta derken reysaş mı demek istediniz ))

Sayfa 136/1043 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •