Sayfa 146/1043 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Üstadım yanlış hatirlamiyorsam OZGYO sizinde portföyunuzde vardi. Bu hisse bugün tavan yaptı sizce bunun arkası gelir mi. Yoksa tekrar arka arkaya geri mi gelir 😀 teşekkürler.

2. Hocam rheag çokmu agır gidiyor

3.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Üstadım yanlış hatirlamiyorsam OZGYO sizinde portföyunuzde vardi. Bu hisse bugün tavan yaptı sizce bunun arkası gelir mi. Yoksa tekrar arka arkaya geri mi gelir �� teşekkürler.
    ozgyo beklediğimiz hisse hedefini daha önce yazdım gecikti ama gitmeli YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam rheag çokmu agır gidiyor
    sabreden kazanacak sabredemeyende sadece izliyecek borsa sabır işi pnsut paylşmıştım 30 hedef vermiştim şu an o hedefe doğru yola cıktı hisse elinde olanlar kaznacak olmayanlr sadece izleyecek

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ozgyo sıkışma var önümüzdeki hafta bu sıkışma sonlanacak gibi duruyor mayıs ayı ile birlikte cok güzel hareket olacak izlicez görücez bu sene beklentim yüksek ama yinede karar sizin sonra bana hesab sormayın YTD DOYDUĞUNUZ ZAMAN KAR CEBE YAKIŞIR ANLYIŞI İÇERSİNDE HAREKET ETMEK HER ZAMAN FAYDALI
    Teşekkürler bahsettiğiniz gibi hem dirençlerini kuvvetli şekilde kırdı ve tavan oldu. Para girişinde 33 sırada. Güçlü hacım olması çok iyi . Hafif düzeltmeler olsada 2.02 kadar direnç görünmüyor.....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sabreden kazanacak sabredemeyende sadece izliyecek borsa sabır işi pnsut paylşmıştım 30 hedef vermiştim şu an o hedefe doğru yola cıktı hisse elinde olanlar kaznacak olmayanlr sadece izleyecek
    Hocam bende sabır çok RHEAG sabırla bekleyeceğim. Sizin dediğiniz gibi İnşallah bir RTALP olur

7. Bistte son bi yükseliş 102 k sonra 94 k düşüş bekliyorum yorumlariniz nedir arkadaşlar

8.  Alıntı Originally Posted by Wonderwoman Yazıyı Oku
    Bistte son bi yükseliş 102 k sonra 94 k düşüş bekliyorum yorumlariniz nedir arkadaşlar
    Bir süre daha beklersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 146/1043 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •