Sayfa 194/1043 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam sizi yoruyorum ama gene sorayım sizin teknik olarak güzel gözüken dediğiniz listede 4.ay tutabilecegim dogru liman hangisi olabilir? Teşekkürler
    zaten yorumlarımda paylaşıyorum siz bana illa şu hisseyi al dememi bekliyorsunuz bunu yapamam sadece yorumluyorum son karar sizin benm orta vade beklediğim bir sürü hisse var gider gitmez stop olurum yada olamam sonuçta faniiyizz size öneririm olduki başıma bir şey geldi buraya yazamadım öldüm gittim yani siz demezmisiniz bana adam bize hisseyi önerdi veya pazarladı kaçtı topiğe bile gelmiyor (örneğin ) yani

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ıttfh da zaman daraldı yukarı yönde kırılacak inticatörde sıkışma mevcut 3.50 civarlarına sert hareket edebilir daha önce paylaşmıştım hatırlatmak istedim YTD
    Selâm.algyo hakkında düşüncesiz nedir? Teşekkürler

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hocam karşılıksız bilgi paylaşımı yapıyorsunuz size herdaim duadan başka bişey söylemek hadsizlik olur. O zaman şunu rica ediyorum TKFEN için yeniden yanaşmak için 13.77 seviyeleri uygunmu sizce?

4.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Selâm.algyo hakkında düşüncesiz nedir? Teşekkürler

14.73 destekle birlikte takip edilir yön yukarı 2 günlük ayı tuzağı var yarın yukarı yapması lazım YTD

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam karşılıksız bilgi paylaşımı yapıyorsunuz size herdaim duadan başka bişey söylemek hadsizlik olur. O zaman şunu rica ediyorum TKFEN için yeniden yanaşmak için 13.77 seviyeleri uygunmu sizce?
    13.58 ve 13.76 aralığı YTD

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    14.73 destekle birlikte takip edilir yön yukarı 2 günlük ayı tuzağı var yarın yukarı yapması lazım YTD
    Orta ve uzun vade ne olabilir fiyatlar hocam bu hissede takibinizde mi ? Defter değeri 24 ler görünüyor

7. Allah razı olsun hocam Hakkınızı helal ediniz.

8.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Orta ve uzun vade ne olabilir fiyatlar hocam bu hissede takibinizde mi ? Defter değeri 24 ler görünüyor

büyük kırılım hedefi 40 civarları ama daha zamanı var .orta ve uzun vade güzel hisse YTD

Sayfa 194/1043 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •