Sayfa 204/1043 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bedavaya mal satmam Benim paylaştığım hisselerde hedeflerim büyük YTD
    üstadım sizin güncel portföyü öğrenmem mümkün mü acaba? YTD tabii ki.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. enterasan bir gündü yarın nasıl olacak merak ediyorum ..hedefim gercekleşmedi endexste yarın artık gercekleşirmi bilmiyorum herkez düzeltme bekliyor bende bekliyorum..haziranın ilk haftası yada 2 ci haftası bekliyorum derinliğini hafta sonu paylaşacağım.. kendi hesabıma göre bu aarada metro beni üzdü bu gün vedalaştım 1.42 drenç geçilmedi normalde geçilmeliydi ..blanço berbat bu arada neden kırılmadığı aşikar

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    992
    Hocam merhabalar. Size bir sorum olacaktı. DYOBY bugün bilanço açıkladı. 7.3 milyon TL kar etmiş ama pek sevinen olmadı. ilginç birşey oldu bugün. Saat 12 gibi ekaiden devre kesici yedi. Bir saat sonrada bilancosu açıklandı. Buda yetmezmiş gibi -%3.5 kapattı. Sizden ricam bilanço iyi mi? Ayrıca sn çelik comak hocamdan da teknik açıdan fikrinizi alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden
     Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    OSTİM çok güzel kar açıklamış ve en güzeli karın hepsi esas faaliyet karından geliyor!

DÖNEM NET KÂRI VEYA ZARARI
    16.883.422,03
    SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    üstadım sizin güncel portföyü öğrenmem mümkün mü acaba? YTD tabii ki.
    seans içi cok değişiklikler oluyor genel porföyüm belli zaten günlük farklı haftalık farklı

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Hocam merhabalar. Size bir sorum olacaktı. DYOBY bugün bilanço açıkladı. 7.3 milyon TL kar etmiş ama pek sevinen olmadı. ilginç birşey oldu bugün. Saat 12 gibi ekaiden devre kesici yedi. Bir saat sonrada bilancosu açıklandı. Buda yetmezmiş gibi -%3.5 kapattı. Sizden ricam bilanço iyi mi? Ayrıca sn çelik comak hocamdan da teknik açıdan fikrinizi alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dar bantta hareket ediyor 5.15 vurup sekerr yön yukarı YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Sword12 Yazıyı Oku
    1.ygyo
    2.yyapı
    bu hisseler güzel olacak kumbara YTD

7. yarın haftayı uyuz geciren aygaz hareket edebilir ..YTD

Sayfa 204/1043 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız