Sayfa 231/1043 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam boluc birleşme sonrası OYAKC oldu. OYAKC gelecek vaad edermi. Birde o gelecek çok mu uzak����
    şu an bekliyorum uzun vade tutmayı düşünüyorum grafik şimdilik yok henüz oluşmadı ama ben eylül ekim 15 e kadar tutmayı düşünüyorum maliyetim 3.58 civarı 4.60 danda almıştım korana muhabbetinden düştü ama hem sabretmek hemde düşüşlerde mal toplamak cok önemli bir hisseye lodoslama tüm parayla dalmak cok mantıksız

2. arada sorularınız kaynadı arkadaşlar ben bu arada grafik cizeyim yarın cizdiğim grafikle eğlensin arkadaş

3. Kabinede ve ekonomi yönetiminde değişiklik oluşursa ve bunu Piyasa olumlu karsilayabilir . Bu da borsada iyi olur .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. TEKFEN de bekleyen arkadaşlarımızın durumu nedir. Tavsiyeniz ne olur. Zararda bekleyenler için yükseliş olurmu. Yorumlarınız nedir. Grafiğe gerek yok. Çünkü her fiyata göre grafiğin yorumu ve çizgisi çizilebilir. Önemli olan realitesi yüksek yorumlar.
    Ne dersiniz çelikçomak.

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    şu an bekliyorum uzun vade tutmayı düşünüyorum grafik şimdilik yok henüz oluşmadı ama ben eylül ekim 15 e kadar tutmayı düşünüyorum maliyetim 3.58 civarı 4.60 danda almıştım korana muhabbetinden düştü ama hem sabretmek hemde düşüşlerde mal toplamak cok önemli bir hisseye lodoslama tüm parayla dalmak cok mantıksız
    Aynen , Boluc mardin çimentonun 0.94 kati olacağı bilinmesine rağmen yerinden hiç oynamadı. Kap haberi açıkça olmasına rağmen hiç talep görmedi. Hem ıdlib hemde korana olayı ile aşırı dustu . Zararda beklemenize rağmen sabır la bekledik . Ve zararı kurtardık. Borsada kurallardan birini öğrendik. Çift bacakla derinlik ölçülmeyecek.

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Pagyo da fincan kulp değilde. Sanki cezve sapı oluşmuş

7.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    TEKFEN de bekleyen arkadaşlarımızın durumu nedir. Tavsiyeniz ne olur. Zararda bekleyenler için yükseliş olurmu. Yorumlarınız nedir. Grafiğe gerek yok. Çünkü her fiyata göre grafiğin yorumu ve çizgisi çizilebilir. Önemli olan realitesi yüksek yorumlar.
    Ne dersiniz çelikçomak.
    ben tekfende 20 üzeri bekliyorum hedefimde değişiklik yok para hem tekniği hem grafiği bozuyor grafikler süslemeler benim gözümde sadece bu işin makyajı

Sayfa 231/1043 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •