Sayfa 247/1043 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ne yapacaksın. ?

Döveceen mi. ?
    anlayışın bu kadar kapasiten bu kadar !!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Farklı fikirler ve farklı görüşler iyidir.

Beni de farklı bir ses olarak kabul edin.

Ancak 3-5 kişinin "kazandım dediği" bu topikten (sesini çıkartamayan) kaç kişinin kaybettiğini biliyor musunuz. ?

Şubat ayına dönün ve okuyun, anlarsınz o zaman.
    Çelik çomakın yazdıklarından dolayı kaybeden varsa, kazanan nasıl teşekkür ediyorsa o da sitem etsin, şikayet etsin, topiği okumasın. Ama kimse bir şey yazmıyorsa siz kimsenin avukatlığını yapamazsınız. Sizin için bir kişi şu topikte olumlu birşey yazdımı ama sizle ilgili sadece memnuniyetsizlik var. Virüs gibisiniz buranın havasını bozdunuz. Faydalı şeyler paylaşmaktan ziyade sizin boş yazılarınızla doldu sayfalar. Lütfen topiği rahat bırakın, sizin grafiklerinizden yararlanacak başka topiklerde deneyin şansınızı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Çelik çomakın yazdıklarından dolayı kaybeden varsa, kazanan nasıl teşekkür ediyorsa o da sitem etsin, şikayet etsin, topiği okumasın. Ama kimse bir şey yazmıyorsa siz kimsenin avukatlığını yapamazsınız. Sizin için bir kişi şu topikte olumlu birşey yazdımı ama sizle ilgili sadece memnuniyetsizlik var. Virüs gibisiniz buranın havasını bozdunuz. Faydalı şeyler paylaşmaktan ziyade sizin boş yazılarınızla doldu sayfalar. Lütfen topiği rahat bırakın, sizin grafiklerinizden yararlanacak başka topiklerde deneyin şansınızı
    Bana 30'a yakın öm geldi.

Teşekkür ettiler bu topikte yazdıklarım için.

Kaybedenler sesini çıkartamıyor. ( ya salaklıkla suçlanacak, ya da polemiğe girecek çetenin saldırısına uğrayacak ceza alacak.)

Anlayamıyor musunuz, hocanız sallıyor, oyun sanıyor bu yaptığını ama burası ekonomi forumu.

Para dönüyor para, insanların alın teriyle kazandıkları para.

Ve sizler bu paraların yanlış yerlere yatırılmasına ( bilir bilmez ) sebep oluyorsunuz.

Vebal var bu işin ucunda vebal.

Bilerek analiz yapın, bilmiyorsanız da gidin hisse topiklerindeki bilgilerden faydalanın.

Not: Hiç kimse de kendisini kapasitemetre yerine koymasın.

4.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Sayın delikan sayfalardır yazıyorsunuz, belki çok bilgilisiniz hatta çelik çomak tan daha bilgili olabilirsiniz ama çelik çomakı eleştirmekten başka hiç bir faydalı yazınız yok. Muhtemeldirli bu topiği takip eden arkadaşların bende dahil grafik çok umurlarında değil. Çelik çomak öyle güzel bizim dilimizle anlatıyorlki, evde grafiklere kendi çalışıyordur ancak topikte bilgilerini ve yorumlarını bizle paylaşıyor ve ben şahsen bundan çok faydalanıyorum. Buraya ben hiç yazmıyorum, bir kere kfeini sordum o kadar. Elimde çok sağlam kağıtlar vardı ama çok hantaldı. Çelik çomakı keşfettikten sonra onun bilgi ve yorumlarını takip ederek kağıtlarımı drğiştirdim Allah ondan razı olsun bende kazanmaya başladım. Ben sizede dua etmek isterim sma faydalı hiç birşey yazmıyorsunuz, kimse sizden bişey alamıyor. Boş boş sayfaları dolduruyorsunuz. Buradaki atmosferi bozdunuz. Tamam siz çelik çomaktan daha iyisiniz hepimiz kabul ettik diyelim ama lütfen topiği rahat bırakın ve gidin artık çelik çomak hocamıda rahat bırakın. Sağlıcakla kalın
    Allah senden razı olsun. Al bendende o kadar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    fonet bir grup var .yarın panik satışı yer gibi görüntüsü var
    Fonet,

Kapanış 11.10 (+3.74%)

6. DeliKan 56 yasinda arkadaslari ona Einstein diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Farklı fikirler ve farklı görüşler iyidir.

Beni de farklı bir ses olarak kabul edin.

Ancak 3-5 kişinin "kazandım dediği" bu topikten (sesini çıkartamayan) kaç kişinin kaybettiğini biliyor musunuz. ?

Şubat ayına dönün ve okuyun, anlarsınz o zaman.
    Sn. Delikan,

farklı bir ses olarak sizin de fikirlerinizi alalım o zaman,

şu ana kadarki tarzınızın kime ne faydası olacak sizce!!

ignorance is bliss..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    DeliKan 56 yasinda arkadaslari ona Einstein diyor.
    Bitti mi cezan.

Sayfa 247/1043 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •