Sayfa 260/1043 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Msgyo , cuma günü dirençleri kuvvetli şekilde kırdı bu arada . Cuma günkü hareketi gayet güzeldi...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    normaalde sistem 23 hisse haftalık bazda al vermiş lakin ben 11 tanesini burada paylaştım diğerleri bankalardan oluşuyor bir kaç taneside henüz olgunlaşmamış
    Çelik hocam merhaba! TTKOM orta vade olarak sisteminiz hangi değer aralığını öngörüyor.
    (Bu arada, son günlerde muhatap kaldığınız tatsız duruma karşı göstermiş olduğunuz olgun tavır nedeniyle tebrik ederim!)

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar, kumbara hisse msgyo unutulmuş, birde ata ve edip gyo lar var . Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Bankalardan ise şekerbank ve halkbank iyi görünüyor.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bankalarda gecen haftalarda yazmıştım topikte edip gecen hafta yazdım msgyo.ve krgyo unutulmadı körfez harekete geçti msgyo takipcisidir zaten aksgy bu hafta bir adım önde görüyorum

4. anele artık kalıcı bir yükselişe geçmeli hedeflerimde değişiklik yok

5.  Alıntı Originally Posted by dikyoptera Yazıyı Oku
    Çelik hocam merhaba! TTKOM orta vade olarak sisteminiz hangi değer aralığını öngörüyor.
    (Bu arada, son günlerde muhatap kaldığınız tatsız duruma karşı göstermiş olduğunuz olgun tavır nedeniyle tebrik ederim!)
    ttkom 7.73 üzerinde hızlanıcak haftalık bazda iyi görüyorum ..8.70 üzeri çift hanelere doğru hareket ederYTD

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gyo takip listem belli arara paylaştım tekrar yazayım ygyo.ihlgm.yyapı.ozgyo.dzgyo.aksgy.vkgyo. gibi YTD
    Haftalık paylaşım hissem Ozkgy finansalları segmentinde en iyi,2020 beklentileri çok güçlü,ilk çeyrek salı gelirse de yine de teknik yorumunuz yolumuzu aydınlatır mümkünse..

7. Bir teknikçi arkadaş da trgyo tekniğini yorumlasa ne güzel olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    .TTKOM Günlük grafik

Sayfa 260/1043 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri