Sayfa 273/1043 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Ygyo yeni basladi diyebilirmiyiz sn celik comak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Savunma Bakanı Hulusi Akar,Yunanistan Genelkurmay Başkanı’nın* “Savaşa hazırız†açıklamasına cevaben “O bir dil sürçmesidir.†diye yanıt verdi.
    Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Akar, Yunanistan’ın son günlerde yaptığı açıklamalara yanıt verdi.
    Akar, Yunanistan Genelkurmay Başkanı’nın “Savaşa hazırız†açıklamasına cevaben, “O bir dil sürçmesidir. Yunanistan’ın Türkiye ile savaşmak isteyeceğini matematiksel olarak, ben askerlik noktası nazarında doğru olmadığının altını çizmek istiyorum†şeklinde konuştu.
    Adalar Lozan’a aykırı olarak silahlandırıldı
    23 adanın 16’sı Lozan anlaşmasına karşı-aykırı olarak silahlandırıldı. Gayri askeri statüdeki adalar. Bunu istemek tehdit mi? Karasuları 6 mil, hava sahası 10 mil olan bir ülke yok. Biz bu kadar abartılı durumlar karşısında dahi soğukkanlılığımızı kor
    Son Dakika | Ege Denizinde olaylar karışıyor !
    Ticaret için Türkiye’den yola çıkan kargo gemisi Libya’ya giderken Yunanistan savaş gemisi tarafından durduruldu.

https://abcgazetesi.com/bakan-akarda...s-yanit-116683

3. Sayın Çelik çomak emlak konut için görüşünüz nedir acaba

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Değerli hocam dün asuzu satıp orta vade için ostıme geçmiştim.asuzu bizsiz,sizin verdiğiniz 13,10 hedefine bugün rahat ulaştı.olgunlaştığını biliyordum ama ostım bilançosuna göre bir tavan yapar tahmininde bulundum ama tahminimiz tutmadı.endeks izin verirse tekrardan güçlenip yol alır inşaallah.kısa vade için aldığım armada da şükürler olsun karla sattık ve o parayla kapanışta tektu aldım.kısada destek ve direnci rıca ediyorum.
    Endeks 111.000 üzerine atamadı yakın takip için seviyeleri güncellemeniz mümkün mü?
    Allah sizden razı olsun hocam.

5. [QUOTE=celik comak;4451266]
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku

şöyle geriye dönük baktımda burada brksn fazla pirim yapmamışş YTD
    Brksn in ahval-i ne olur hocam

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Hocam Otogaza zam geldikçe AYGAZ geri gidiyor 😀😀😁
    Aygaz ile ilgili yorumunuzu alabilirmiyiz.

7. TEKFEN ciler durumunuz nedir. Piyasanın gerisinde kaldık. Farkı bu ay kapatır mıyız.

8. iyi geceler cümleten

Sayfa 273/1043 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •