Sayfa 347/1043 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Sayın Çelik müsait olduğunuz da endeks yorumu yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın çelik bankalar bugün biraz hareketlendi skbnk ile ilgili yorumunuz nedir

3.  Alıntı Originally Posted by Fb907 Yazıyı Oku
    Sayın Çelik müsait olduğunuz da endeks yorumu yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    endexs yön yukarı şimdilik 0 atılıcak endexsten öncesimi düşüş olur sonrasımı konusunda yorumlarım olacak şimdilik izlemedeyim ilk etapda 121.800 hedef gibi duruyor bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Lkye74 Yazıyı Oku
    Sayın çelik bankalar bugün biraz hareketlendi skbnk ile ilgili yorumunuz nedir
    bankalara girişler cok düşük ama hafif girişler mevcut skbnk 1.85 üzeri ciddi yükseliş bekliyorum sabırla beklemek lazım YTD

5.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Sayın Celik Comak hocamıza buradan herkesin önünde teşekkür etmek istiyorum.

Hocamızı yaklaşık 6-7 aydır takip ediyorum. Arabamı değiştirmek için kredi çekeçektim. Bu 6-7 aylık süreç içerisinde Hocamızın yorumlarını dikkate alarak yapmış olduğum yatırımlar sonucunda elde etmiş olduğum karlı birikimler ile kredi belasına bulaşmadan arabamı değiştirme imkanım oldu.

Hocam bilgi birikiminizi, tecrübenizi bizlerle paylaşıp, bizlere zaman ayırıp sorularımıza sabırla cevap verdiğiniz için, bizlere maddi anlamda katkı sağladığınız için çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.
    RABBİM belasız kazasız kullanmayı nasip etsin bizlerden dualarınızı eksik etmeyin syglr

6. Hocam Isfin hakkındaki yorumunuz nedir? Bu senedin tahtacisi ne zaman yürütecek senedi?

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bankalara girişler cok düşük ama hafif girişler mevcut skbnk 1.85 üzeri ciddi yükseliş bekliyorum sabırla beklemek lazım YTD
    Sayın celik ege gübre ve çimsa hakkında düşünceleriniz nedir?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    CİDDİ YÜKSELİŞ SİNYALİ VAR 5.6 civarlarına sert yükseliş olabilir.abd nin celikle alakalı haberi yarın hareket getirecek bu sektöre YTD
    Hocam ciddi sinyal dediniz sesinizi duyan oldu .YÜKSELİŞİN BİR KISMINI YAKALADIK ALLAH RAZI OLSUN.KISADA STOPUMUZ NE OLMALI? BİRDE ZAMANINIZ VARSA YARIN İÇİN KISADA YUNSA 60 DAKİKALIKTA MACD GÜZEL DURUYOR .BİR YORUM RICA EDİYORUM.RABBİM SİZLERE HAYIRLI BİR YAŞAM NASİP ETSİN İNŞAALLAH.

Sayfa 347/1043 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •