Sayfa 352/1043 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hayırlı pazarlar hocam ve tüm formdaşlar. EREGL 0.19,55 temettü dağıttı. Salıya hesaba düşer. Emin adımlar yola devam ediyorum. Yanına da ATEKS ide koydum. Macd güzel gözüküyor. Hacım artışı var. Değerli hocam bu iki hissede günlük grafiğe göre stopumuz ne olmalı? Allah sizden razı olsun değerli hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Sn celik comak, jants ve kords hakkındaki görüşleriniz nedir, teşekkürler.
    jants drenç üzerinde kapattı kalıcı olması için 90 üzerinde kapanışlar yapması lazım hedefte şimdilik 104 ve üzerinde 148 drenç konumunda
    kront ise 30 üzeri kapanışlar yapmalı kalıcı bir yükseliş için drenç 30 üstünde kısa drenç var 34 civarları üstü 50 civarına kadar boşş YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Goody ve Egser deki durumlar nedir?
    GOODY YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR YAVAŞ YAVAŞ HIZLANMALI BU ARALAR ytd
    egser trend kılırılımı oldu tehitde tamam artık harekete hazır ilk olarak 7.8 civarlarına doğru hareket beklenir bir aksilik olmassa yeni zirveler ypacak gibi görünüyor YTD

4.  Alıntı Originally Posted by ethemarslan33 Yazıyı Oku
    Sayın CC, Adese de flama formasyonu var sanki,yukarı yönlü olabilirmi, ne dersiniz? Bu arada öngörülerinizden faydalanıyoruz, emeğinize sağlık.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    adese 1.20 civarlarından beri takipte bu ayki kapanış cok önemli hedefimiz yüksek beklemeye devam YTD

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    sn. Celik hocam endeks nasıl olur. Biraz durgunlaştı gibi . Haftalık liste paylaşırmısınız. Teşekkürler....

Sm-a720f cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    endexs 121.400 civarlarına doğru yükseliş bekliyorum haftalık listemi bu gün oluşturacağım ytd

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hayırlı pazarlar hocam ve tüm formdaşlar. Eregl 0.19,55 temettü dağıttı. Salıya hesaba düşer. Emin adımlar yola devam ediyorum. Yanına da ateks ide koydum. Macd güzel gözüküyor. Hacım artışı var. Değerli hocam bu iki hissede günlük grafiğe göre stopumuz ne olmalı? Allah sizden razı olsun değerli hocam.
    ateks sabır gerektirir .. Stop kendiniz oluşturmalısınız hisse cıktığında stop yerinizi yükseltin

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Bütün kağıtlar endeksi bekliyor yönlerini belirlemek için . Bankalar katılmadı endeksin 120 binlik yükselişine. Demek ki bir sıkıntı var. Endeksteki düşüş sel gibi önüne kattığını alıp sürüklemese bari...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    bütün kağıtlar endeksi bekliyor yönlerini belirlemek için . Bankalar katılmadı endeksin 120 binlik yükselişine. Demek ki bir sıkıntı var. Endeksteki düşüş sel gibi önüne kattığını alıp sürüklemese bari...

Sm-j110h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    endexs te herkes aynı şeyi bekliyor ama bence erken abd seçimlerine kadar piyasa diri tutulmalı aradaki düşüşler düzeltme olarak değerlendiriyorum.. Bankalara gelince endexsten sıfır atıldıktan sonra bankalar girişler hız kazanacak bu benim kendi düşüncem yanılabilirim ..sizler farklı düşünebilirsiniz sizlerin düşüncelerini bu konuda değerlendirebilirim beklentilerinizi yazabilirsiniz

Sayfa 352/1043 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •