Sayfa 376/1043 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarından itibaren dönmeli 32.80 üstü haftalık kapanış olmalı YTD
    Teşekkür ederim

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün hiç yazan olmamış..
    Kur hareketliliği ve bunun yanında sosyal medyada insanları ikinci dalga konusunda paniğe sürüklemeleri üst üste geldi..
    Açıkçası kenarda bakiyi olanlar için maliyet düşürme fırsatı. Tamamen hissede olanlar için de güvendiği hissede değişiklik yapmayarak sabırla bekleme zamanı diye düşünüyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Bugün hiç yazan olmamış..
    Kur hareketliliği ve bunun yanında sosyal medyada insanları ikinci dalga konusunda paniğe sürüklemeleri üst üste geldi..
    Açıkçası kenarda bakiyi olanlar için maliyet düşürme fırsatı. Tamamen hissede olanlar için de güvendiği hissede değişiklik yapmayarak sabırla bekleme zamanı diye düşünüyorum...
    kötü haberler dipte gelir iyi haberler zirvede şimdi gelelim işin ilginç tarafına yarın özellikle1032.37 altına sarkmamamız lazım en önemlisi buranın altında kapanış bizi cok üzer haftalık bazda ama ben yarın haftalık kapanışımız 1063 üzeri bekliyorum YTD

4. ülkemizde bankaların verdiği krediyi piyasa yerine dolarda kullanılması beni cok üzdü bu kadar dolar aşığı bir milletin olması üzücü adamlar bastı doları bizim ülkede kakaladı resmen göz yumanlarada ayrı sitemim var yinede yön konusunda yukarı bekliyorum özellikle önümüzdeki hafta ama haftalık kapanışımız sigorta bilinmesini isterim

5. iyi geceler hayırlı cumalar cümleten

6. Hayırlı cumalar , hayırlı geceler herkese..
    Bende bi karamsarlık yok..
    İnşallah bu sürecin sonunda herkes güzel kar eder...

7. Herkese hayırlı cumalar

8. Türk varlıklarından aşırı derecede kaçış var. Ekonomi yön etimi bukadar da olmaz diyebileceğimiz hatalar yapıyor. Enflasyondan daha düşük faizle dövizi tutamaz . Bankalar ve şirketler çöp seviyesine indi . Daha da inmesi muhtemel . Faiz artırımı olmadan döviz ve diğer varlıkların artışına göz yumulur . Vatandaş diğer varlıkların enflasyondan daha iyi korunduğu için dolara kaçıyor. Yazık oluyor . Döviz artışı enflasyonu dahada artıracak. Inşallah çözüm yolu için gereken kararları alırlar.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 376/1043 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •