Sayfa 381/1043 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Celik comak Hocam merhaba kardemirler ile ilgili yorumunuz nedir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    esma eregl ile aran nasıl sabredebiliyormusun ?
    Evet hocam devam ediyorum. Az BİR miktarda MTRYO var bunda destek ve DİRENÇLERİ RİCA EDİYORUM. HOCAM SİZİ İZLEMEYE DEVAM. TEŞEKKÜRLER

3. Hocam ittfh da neler oluyor bu kadar düşüş normal mi sence

4. Sayın çelik hocam izlediğniz hisseler arasında var mı bilmiyorum ama ihlgm ve rygyo hakkında ne düşünüyorsunuz???Teşekkürler fikirleriniz benim için önemli.

5. Çelik hocam dan bugünlerdeki hareketleri sebebiyle bi Olmip yorumu rica etsem...

6. Sn çelik çomak,
    İsfin hala duruyor ben de
    Bundan sonrası için görüşünüz nedir, paylaşabilir misiniz?
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    HAFTALIK LİSTEM
    hekts
    ısfın
    bagfs
    netas
    gsdho
    hurgz
    dgate
    agyo olarak ekledim endexs 0 atılarak daha ucuz bir hal alıcak bazı hisseler bunu fiyatladı bazıları geri kaldı benim görüşüm yukarı yönde hareket arada düzeltmeler sert olsada cöküş olarak nitelendirmiyorum şimdilik piyasa yapıcılar abd seçimlerine kadar piyasayı yüksekte tutacağını düşünüyorum bu benim kendi düşüncem sizleri etkilemek değildir amacım herkes posizyonlarını kendi hesebına göre yapsın YTD .
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by gia Yazıyı Oku
    Sn çelik çomak,
    İsfin hala duruyor ben de
    Bundan sonrası için görüşünüz nedir, paylaşabilir misiniz?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ısfın devam biraz gruplar girdi hissenin ayarını kacırdılar ama hedefimde sapma yok sadece sabırla beklicez genel olarak sıkıntı yok sadece zamansal olarak zarardayız

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Sayın çelik hocam izlediğniz hisseler arasında var mı bilmiyorum ama ihlgm ve rygyo hakkında ne düşünüyorsunuz???Teşekkürler fikirleriniz benim için önemli.
    ıhlgm bekletili hissem bir türlü bekleneni veremedi 2 yıldır bekliyorum sabırla al sat yaparak maliyet düşürmeye de devam ediyorum asıl olan hisselerimi tutuyorum rygyo rysas hisselerini 0.75 lerden önermiştim uzun zamandır bakmıyorum musait olunca analiz ederim

Sayfa 381/1043 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •