Sayfa 40/1043 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 313 - 320 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    paylaşımınız için teşekkür ederim
    rica ederim bol kazançlar

2. Tat ı incelemedim. Bu hisseler bence bir trend yakalamış veya yakalama potansiyeli olanlar. hayırlısı diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    egser..pagyo. sanko...goody...akcns...dmsas....anhyt...olmip 6.50 destekle devam boll kazançlar herkese YTD
    beni takip eden arkadaşlar umarım 3.5 kazanıyorlardır

4. Talking

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Şu anda test aşamasındayız hocam. Sizi anlamaya çalışıyoruz. Teknik ve taktik açıdan yatırım yapılabilir mi diye Şaka bir yana teknik ve takipte çok iyisiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Şu anda test aşamasındayız hocam. Sizi anlamaya çalışıyoruz. Teknik ve taktik açıdan yatırım yapılabilir mi diye Şaka bir yana teknik ve takipte çok iyisiniz.
    bana yatırım yapan batar :D:D grafik atsam ben bile anlamıyorum nasıl cizdiğimi örümcek ağı gibi:D atıyorum tutuyor satıyorum cıkıyor :D

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bana yatırım yapan batar :D:D grafik atsam ben bile anlamıyorum nasıl cizdiğimi örümcek ağı gibi:D atıyorum tutuyor satıyorum cıkıyor :D
    Hocam arada grafik paylaşın biz de anlamaya çalışalım. Bu SANKO nasıl tespit edildi. AKCANSA nasıl devamlılık sağlıyor.

7. Teşekkürler emeğinize hakkınızı helal edin..

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sanko bugun müthişti çok sagolun..nereye kadar ne sürede gider yorumlarınızı rica etsem

Sayfa 40/1043 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •