Sayfa 463/1043 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. sisteme baktımda yarın yine hareketli bir gün olacak gibi duruyor polho. ateks. akcns. afyon.. dünki görüşmemde kanal istanbulun önümüzdeki ay içersinde temel atılacağı yönde bilgiler aldım lakin tam teyit edemedim ..ozgyo 2 gün içersinde düzgün bir hareket etmesi lazım özellikle 2.29 üzeri kapanış lazım YTD

2. Polho ve pagyo da çok hikaye mevcut . Polport avrupanın en büyük 10. 'nu limanı, araç boyası, imara açılmış sadece başlayacak inşaat gibi güzel hikayeler . Sadece sabır testleri yapiyorlar ...

3.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    sayın çelik hocam deva hakkında görüşleriniz nedir?

Redmi note 8 pro cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    20.46 drenç kırılım sonrası ciddi marj oluşur ytd

4. Sayın celik comak hocam size yazabilmek için üye oldum.Paylaşımlarınız için size teşekkür ediyorum.Size bir sorum olacak mipaz nasıl duruyor sizce 5.4 gibi bir düzeltme olabilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    İyi akşamlar nasılsınız arkadaşlar
    İyi akşamlar sayın celik comak,

Yazmıyorum ama yazdıklarınızı takip etmeye çalışıyorum. Balat ne zaman yazdınız bilmiyorum ama sanırım gözümden kaçmış. Gib de bulunan bir hisseye küçükte olsa yatırım yapmak istiyorum. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    formasyonun boyun cizgisinde devam ediyor günlükte kırılım gercekleşti pulback yaptı bu gün yarın yeşil sahalara dönmesi lazım ytd
    Teşekkür ederim hocam..

is the average of five people around the human..

7. Takip listem
    erbos ve oylum ytd

8.  Alıntı Originally Posted by FatihK Yazıyı Oku
    Sayın celik comak hocam size yazabilmek için üye oldum.Paylaşımlarınız için size teşekkür ediyorum.Size bir sorum olacak mipaz nasıl duruyor sizce 5.4 gibi bir düzeltme olabilir mi
    mipaz iyi durumda 7.8 beklentim var eğer diğer arsa mevzusu patlarsa hedefini piyasa belirler ytd

Sayfa 463/1043 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •