Sayfa 484/1043 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Ostim ile ilgili düşünceni daha önce söylemiştin ama tekrar sorayım

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. EREĞLİ bugün ana parayı çıkartıp kalan karla yola devam. Hocam yeni bir hissede yola devam etmek için yakın takibe alabilecek bir liman için yardımlarınızı rica ediyorum.Sayenizde sabretmeyi ve böylece kar edebilmeyi başardım. Allah sizden razı olsun değerli hocam. Saygılar sunuyorum hocam.
    yayla güzel hisse ederinin altında yıl sonuna kadar sabrın varsa kazanırsın yoksa yapacak bir şey yok günlük değil ama bu yarın tavan yapmaz anlamınada gelmez YTD

3.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Ostim ile ilgili düşünceni daha önce söylemiştin ama tekrar sorayım
    önümüzdeki günlerde sert hareketler bekliyorum yukarı aşağı hazırlık öncesi son rutuşlar denebilir bu hareketler ama şu bir gercek sabır cok önemli her gün izlemek zararlı hakan sen bu konuda kendini geliştirme gayreti içersindesin bunu farkediyorum

4. yarının piyon hisseleri hangileri olabilir az ve uz çalıştım 2 hisse gözüme takıldı ayen ve samat YTD bol kazançlar

5. üstad zarar ile sabır kardeş ne yapalım kardeşleri ayırmayalım

6.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    üstad zarar ile sabır kardeş ne yapalım kardeşleri ayırmayalım
    ben zararına asla mal satmam cünki neden ? bil bakalım

7. Hocam; vesbe hakkında yorumunuz?

8. 1-Güvenmediğin hisseye asla yatırım yapmazsın. 2-Hisseyi genellikle geceden kafanda alırsın. 3-Hisseye gireceğin yeri detek direnç vb. saatlik günlük haftalık vb. ayrıntılarına kadar incelersin 4- Kendi sisteminin Al vermediğini almazsın ve SABIR EDERSİN

Sayfa 484/1043 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •