Sayfa 494/1043 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Hocam onay için asagi gelebilir mi belki????
    Sorduğun sorunun cevabını bilsem zengin olurum benimkisi sadece yorum karar sizlerin arkadaşlar kazancınıza ortak olmadığım gibi zararınıza da ortak olmam istemem ben de bazen kazanıyorum bazen kaybediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Sorduğun sorunun cevabını bilsem zengin olurum benimkisi sadece yorum karar sizlerin arkadaşlar kazancınıza ortak olmadığım gibi zararınıza da ortak olmam istemem ben de bazen kazanıyorum bazen kaybediyorum
    )) Kagidin huyunu suyunu biliyorsaniz belki bir yorum gelir diye yazmıştım benim hic bilmedigim bir kagit da. Cok teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    )) Kagidin huyunu suyunu biliyorsaniz belki bir yorum gelir diye yazmıştım benim hic bilmedigim bir kagit da. Cok teşekkürler
    Yok bilmiyorum ama Mebes bey takip ediyordu

4. Mebes Hdfgs tebrikler

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Mebes Hdfgs tebrikler
    Hedef girişim öz sermaye karlılıkta çok iyi . Bir-çok dalda girişim yapıyor. Gıdadan sağlığa, kimya, madencilik . Geleceği çok iyi . Fakat hisse al sat yada sat al olabilir ...fiyatlara herkes kendi karar versin ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Hocam onay için asagi gelebilir mi belki????
    Yeterince aşağı geldi sabah . Fakat 4 üstü üç gün kalıcı olarak kapaması lazim . Tabiki endekste buna uygun olması lazim

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Yeterince aşağı geldi sabah . Fakat 4 üstü üç gün kalıcı olarak kapaması lazim . Tabiki endekste buna uygun olması lazim

Teşekkür ederim hocam. Bendeki sansa bakin yahu Hdfgs İSFİN MTRYO Ozgyo İhlgm aldim 1 hafta once, iclerinden birini satayim dedim. Gittim Dun 4.10dan aldigim hdfgsyi 4.20den sattim (((( Sattigim gitti öbürleri uyuz uyuz bekliyo.

8.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam. Bendeki sansa bakin yahu Hdfgs İSFİN MTRYO Ozgyo İhlgm aldim 1 hafta once, iclerinden birini satayim dedim. Gittim Dun 4.10dan aldigim hdfgsyi 4.20den sattim (((( Sattigim gitti öbürleri uyuz uyuz bekliyo.
    Inanın borsada işlem yapanlarin tamamı aynı hatalara düşüyor. Bendede metro yatırm ve ihlas gyo var zararla bekliyorum . Çünkü duygularımız var ve çoğu zaman buna göre hareket ediyoruz . Rtalp bir yıl taşıdım ortalama 1.26 idi 2.4 ta sattim . Satmasaydım düşün en az 40 kati olacaktı. Hedef düşerse tekrar değerlendirir sin . Yada daha iyi kagit cikar. Borsada fırsat bitmez

Sayfa 494/1043 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •