Sayfa 50/1043 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 393 - 400 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    tborg listeme aldım güzel bir cıkış bekliyorum ytd malum
    Hocam Tborg derinizde, daha iyi durumda olan avrupanın altıncı, dünyanın onaltıncı büyük şirketi ve karlılığı iyi . Bedelsiz beklentisi olan ve fiyatları dört yıl önceki durumda olan Anadoluefes için ne dersiniz . Sırası gelmedimi? Birde Alkım bu süper balina için ne düşünüyorsunuz???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Merhaba hocam Anele yi flaş hisse olarak yazmışsınız beklentiniz nedir acaba?
    Prkab dan iyi para kazandık,sağolun.prkab devammı? 2.50 nin üstünde her fiyat görülebilir diyor teknikçi bir abi(denizkiraz).
    bntas ın topiginde şöyle bir grafik cizmiz arkadas https://i.hizliresim.com/AOj5O0.png
    en son 2.70 den döndü, cuma günüde 2.58 den.
    Saygılar
    prkab devam bedelli işide bitti artık önü acık bntas baya bir yolu var daha başlayalı fazla olmadı devamını bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam Tborg derinizde, daha iyi durumda olan avrupanın altıncı, dünyanın onaltıncı büyük şirketi ve karlılığı iyi . Bedelsiz beklentisi olan ve fiyatları dört yıl önceki durumda olan Anadoluefes için ne dersiniz . Sırası gelmedimi? Birde Alkım bu süper balina için ne düşünüyorsunuz???

anadolu efes bekleneni vermedi belki bu ay güzel bir 26 üstü kapatır hacimli gecer önü acılır alkim ise eli kulağında

4. bu arada ostim ve sanko tekrar gaza basmak için hazırlanıyor göstergeleri soğudu bilginize YTD

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    anadolu efes bekleneni vermedi belki bu ay güzel bir 26 üstü kapatır hacimli gecer önü acılır alkim ise eli kulağında
    Hocam bence bu ikili 2020 nin en gözde leri olacak gibi duruyor .

6. petkm artık radarımda tüm göstergeler al veriyor artık uzun bir yolculuğa hazırlık var hissede... alan kazanır orta ve uzun vadede

7. 2020 galip hisseleri mepet...1.89 ve vangd...1.42 ufak ufak biriktirilmeli ytd

8. nthol tüm göstergeler al posizyonunda yenizirvelere doğru yönelebilir ytd

Sayfa 50/1043 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •