Sayfa 500/1043 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Tborg tavan hayirli ugurlu olsun

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tebrikler cok guzel tespitleriniz var her ne kadar ben alasam da sayfayi ilgiyle takip ediyorum, ozellikle Çelik Comak sebes ve nikini hatirlayamadigim butun arkadaslara bu seviyeli bilgi dolu tavsiyeleri icin teşekkür ederim Bende ozgyo hedefgs isfin metroyo vardi. Cuma gunu metro hedef sattim ozgyo ve isfinle devam ediyorum biraz sanssizim hedef ben sattiktan sonra gitti demekki sabretmem lazımmış bunu öğrendim sayenizde.

2.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Esenboga elektrik ayin 1inde halka arz oluyor gorusu bilgisi takibinde olan var mi 24 milyon hisse 8.50den satilacak yine 100 liralik hisse verirlerse ben daha kendi adima halka arza katilmam

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam sanki bana da yatirm sirketleri ve belli buyuk baslara dagitiyorlar gibi geliyor. Dnisi ya katilmistim 31 lot verdi saka gibi. 10bin lot istedim 31 geldi.

3.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Selam çelik hocam odas da hedef nedir. Pazartesi hareket var dogrumudur?
    odas günlük düşünmek mantıksız odas al 2 ay unut sonra fiyata bak belki 2 ay olmadanda fiyatlama yapabilir ben sabırla bekleme tarafındayım ytd

4.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Pnsut ve ieyho ile ilgili yorum alabilir miyim rica etsem??
    İeyho son 3 ayda takaslarda citybank 16m lottan 41m lota çıkmış. Hisse fiyatı yerinde sayıyor.. bu tip şeyler normal mi..
    ıeyho kumbara hissemiz bu fiyatlar ceset fiyatlar pnsut 6.50 civarlarında paylaşmıştım 30 hedefim vardı kıyısından döndü izlemedeyim

5. [QUOTE=esma;4792281]
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    afyon orta uzun vade aldık ...yayla orta vade aldık .. Keza ostim halen elimizde mevcut asıl olan lotlarımızla cift haneler bekliyoruz sabırla ytd[/QUOTE

SELAM DEĞERLİ HOCAM .AZ OLAN SERMAYEYİ AFYON,OSTIM VE YAYLA YA EŞİT BÖLEREK OTA VADE İÇİN HAYIRLISIYLA YOLA ÇIKTIK.KARŞILIKSIZ EMEK HARCAYIP BİZE IŞIK OLDUĞUNUZ İÇİN HER DAİM RABBİMDEN SİZLER İÇİN DUACIYIM.
    güzel sepet yapmışsın umarım sabrederek hedefindeki rakamlara ulaşırsın

6.  Alıntı Originally Posted by tbm Yazıyı Oku
    Pazartesiye guzel tavsiyeler lazim bana

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    banada lazım

7. hakan hocam gedik 9.15 e bir tepki cıkışı olurmu ? ne dersin haftalıkta tepki sinyali var kolay gelsin

8. tborg beklentimi yazmıştım daha önce sert düşüş sert cıkış yapan hisseler sabredenler için yolun başlangıcıdır dayanabilen kazanır bunların örneklerini diğer hızlı cıkıp hızlı düşen hisselerde gördük görüyoruz nerelere gidiyorlar ..SABIR .SABIRR DİYORUM

Sayfa 500/1043 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •