Sayfa 503/1043 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Bu ay için şişe yazmıştım değerlendiren olmadı sanırım aylık hisse olarak paylaşmıştık

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bu ay için şişe yazmıştım değerlendiren olmadı sanırım aylık hisse olarak paylaşmıştık
    Şişe yazmamışım pardon haftalık listede yazmışım soda varmış

3. Haftalık liste yarın şekillendirmeyi düşünüyorum şimdiden birkaç tane hisse ekranıma aldım

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Senin listeden elimde olmayan 3 hisse var aefes.karton.ve TSKB bir tanesini değerlendirebiliriz. En ucuz olanı
    En ucuz olanı karton , TSKB

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Borsa nın daha güçlü ilerlemesinin iki yolu var.. birincisi yabancı yatırımcı gelmesi.. (maalesef siyasi kararlarla ülke kredi notunun çok aşağılarda olasından dolayı bu zor gözüküyor.. yabancı yatırımcı da haklı... niye politik risklerle dolu , Batı ile sorunlu bir ülkeye girsin ki? Başka ülke mi yok onlara..)
    İkincisi ise yerli yatırımcıların altın ve döviz bozdurup borsa ya girmesi...
    İkinci seçenek aslında daha sağlıklı olan...
    Şunu da ekleyelim borsa ya çok soğuk olan dövizci yerliler bile son zamanlardaki Rta, Kent, Burva, Marshall, Tkuru vb. hisseleri gördü duydu ve şu aralar bir çok dövizci borsa yı düşünmeye başladı... [devletin bu hisselere minnettar olması gerekir]
    Sonuçta dövizden elde edilecek gelir enflasyon un bir miktar üzerinde olabiliyor..
    Ama risk yok işte...
    Borsadaki bu küçük hisse hareketleri herkesin dikkatini borsaya çekti..
    Bu döviz bozdurup gelenlerin büyük hisseleri alacağını sanmıyorum.. yoksa zaten dövizde ,altında kalırlar..
    Bunların yine yan kağıtlara yöneleceklerini düşünüyorum...
    2021 sonuna doğru ise yabancı yatırımcının borsamıza yavaş yavaş gelip büyük hisseleri hareketlendireceklerini düşünüyorum...
    1990 lardan beri olan hareketler öngörümü böyle şekillendirdi...

6. Hocam kanal İstanbul beklentisi yüksek olan çimento ve gyo lar hangileri?

7. Günaydın iyi pazarlar arkadaşlar
    Son düzenleme : esma; 27-09-2020 saat: 10:09.

8. Gözüme güzel gözüken hisselerden bazıları. Hacim ve trent olarak pozitif bir seyir izleyen bu hisseleri bir incelemenizde fayda var AFYON,YAYLA,TRCAS, SANEL VE AKENER

Sayfa 503/1043 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •