Sayfa 505/1043 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hadi ek olarakta asuzu ve trgyo ekliyeyim diğer takip hisselerimiz devam

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık listem
    afyon
    tektu
    bsoke
    skbnk
    tmsn
    rheag devam
    yayla
    sanko ve arsan daha varda yaz yaz bitmez bu kadarı kafii
    herkese bol kazançlı bir hafta dilerim
    Eyvallah çelik hocam hayırlı akşamlar

3. Aselsan ve
    sise diyorum.

4. Yerli 6 aylık hisse istemişsin daha önce yazdım afyon.vkgyo.sanko .ozgyo.rheag.hdfgs.skbnk.albrk.ısfın.ısgyo. ıhlgm.ostim. Msgyo.trgyo.pagyo. Boyle devam ediyor dahasıda var ama yazmamın pek anlamı yok kafa karışıklığı oluyor sonra

5. Hayırlı akşamlar hocam. GOZDE perşembe ve cuma günü iyi alım yaptılar bu yükseliş dalgasına başladı diyebilirmiyiz? Ayrıca SMART ta dikkaatimi çekti bir yükseliş potansiyeli var mı?
    Gıdalardan TATGD için fikrinizi almak istiyorum. Teşekkürler hocam

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hayırlı akşamlar hocam. Gozde perşembe ve cuma günü iyi alım yaptılar bu yükseliş dalgasına başladı diyebilirmiyiz? Ayrıca smart ta dikkaatimi çekti bir yükseliş potansiyeli var mı?
    Gıdalardan tatgd için fikrinizi almak istiyorum. Teşekkürler hocam
    gözlemlediğim hisseler tatgd 5 .6 aydır takibimizde gozde girişim olduğu için zaten takip ediyorum ama burada paylaşmadım smart da üçgen kırılımı gercekleşti bu hafta teyit olmalı izlemelisin ytd

7. Hocam anladimki borsada bilgi olmadan olmaz ama sabır ve disiplin olmadan da o bilginin anlamı da yok.

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam anladimki borsada bilgi olmadan olmaz ama sabır ve disiplin olmadan da o bilginin anlamı da yok.
    beni anladığına sevindim bu aralar dikkatimi cekti baya bir yol alıyorsun tebrikler ..dikkat cektiğin hisseleri haftalık yazmadım bilerek ama inceledim gayet güzel

Sayfa 505/1043 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •