Sayfa 540/1043 İlkİlk ... 404404905305385395405415425505906401040 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Sn Cennetyolu senkron çok çok az bir lot aldim . Yani beni etkileyecek rakam değil. Kazanırsam elektrik faturasını yatırırım. Kaybedersem elektrik faturasını otomatik ödemeden düşer...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kap haberini detaylı okuyunca belki görmemiş olabilirsiniz diye paylaşmak istedim. başka bişi yok.tekrar hayırlısı olsun hakkınızda.
    bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    kap haberini detaylı okuyunca belki görmemiş olabilirsiniz diye paylaşmak istedim. başka bişi yok.tekrar hayırlısı olsun hakkınızda.
    bol kazançlar.
    Teşekkür ederim . Fevkalede faydalı paylaşımlar yapıyorsunuz. Fikir jimnastiginin faydaları. Önümüzdeki günler için lütfen yazdığım liste ve/veya başka hisse varsa yorumlarsanız sevinirim ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hocam ostım ve yayla son çıkışların düzeltmelerini bitirmiş olmalılar.bu hafta yukarı doğru bir hareket başlatabilirler mi?
    Orta vade taşıdığım için içinde bulundukları kanal alt destekleri takıp ediyorum stop için.şu an için kanal alt destekleri yazıyorum doğrumu acaba? KANAL DESTEĞ HERGÜN DEĞİŞİYOR ELBETTE
    YAYLA alt kanal desteği:2,98
    OSTIM alt kanal desteği:3.15
    afyonu şimdilik değiştireceğiz
    Son düzenleme : esma; 03-10-2020 saat: 16:46.

4. Hocam aylar önce OLMİP te hedef çift haneli rakamlar demistiniz. Nihayet cuma günü çift haneli rakamlara geldi.
    OLMİP için hedef tamamlandı mi yoksa yeni hedeflere yelken açar mı?

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam ostım ve yayla son çıkışların düzeltmelerini bitirmiş olmalılar.bu hafta yukarı doğru bir hareket başlatabilirler mi?
    Orta vade taşıdığım için içinde bulundukları kanal alt destekleri takıp ediyorum stop için.şu an için kanal alt destekleri yazıyorum doğrumu acaba? KANAL DESTEĞ HERGÜN DEĞİŞİYOR ELBETTE
    YAYLA alt kanal desteği:2,98
    OSTIM alt kanal desteği:3.15
    afyonu şimdilik değiştireceğiz
    bende senin alt destekler dediğin yerler gözükmüyor güncelde olsa göremedim ..çalışmaya devam

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam aylar önce OLMİP te hedef çift haneli rakamlar demistiniz. Nihayet cuma günü çift haneli rakamlara geldi.
    OLMİP için hedef tamamlandı mi yoksa yeni hedeflere yelken açar mı?
    çift rakam görüldü ama hedefim daha önce yazdığım rakam iyi takip etmiyorsunuz arkadaşlar geriye dönük sayfalarda var

7. Ben Nisan da olmip aldım.
    Çelik Hocam ı mayısta keşfettim.
    Hemen sordum.. o ilk bana hedef 60-70 demişti kararlı şekilde . Doğrusu şaşırmıştım..
    Israrla tuttum ve Ağustos ta portföyümün yüzde 91 ini, Eylül de ise portföyümün yüzde yüzünü Olmip e çevirdim..
    Şu an ki satış haberleri hisseyi nereye taşır ben hiç bilemiyorum..
    Sadece hocam Mayıs ta bana dedi ki;
    Ekranı kapat. 4 ay sonra bak.
    Sonra tekrar ekranı kapat 12 ay sonra tekrar bak ve ne demek istediğimi o zaman görürsün demişti...
    Ben de burada arada çok defa Hocam a sordum.
    Ben de ara ara yazdım..
    Geriye dönerek okuyabilirsiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çift rakam görüldü ama hedefim daha önce yazdığım rakam iyi takip etmiyorsunuz arkadaşlar geriye dönük sayfalarda var
    Hocam sizin önerilerinizi sabirla takip ediyorum. Ama verdiğiniz diğer hedef gözümden kaçmış.
    Tavsiyeleriniz sayesinde OLMİPten yaklasik 1 aylık zaman icerisinde %110 kar ettim. Teşekkür ederim.
    Tavsiye ettiğiniz diğer hisselerin hedefine ulaşmasıni sabırla bekliyorum.

Sayfa 540/1043 İlkİlk ... 404404905305385395405415425505906401040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •