Sayfa 543/1043 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    önümüzdeki günlerde beklentisi olan , polho, aefes, tskb , pagyo için arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. Bu konuda yorumlar almak istiyorum. Diğer incelenebilecek kağıtlar varsa lütfen yazın. Olumlu ve olumsuz taraflarını incelemiş oluruz ...

Sm-a720f cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    mebes polho ya bu hafta listemde yer vericem pagyo aşkımız hala devam ediyor 17 görmeden satmak bana yakışmaz aefes hacimsiz düşüşlerle devam ediyor baskının sonlarında kopma noktası 21.74 içki sektörü olduğu için genelde paylaşmak istemiyorum ama tuborg paylştığım için bunuda yorumladım

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes polho ya bu hafta listemde yer vericem pagyo aşkımız hala devam ediyor 17 görmeden satmak bana yakışmaz aefes hacimsiz düşüşlerle devam ediyor baskının sonlarında kopma noktası 21.74 içki sektörü olduğu için genelde paylaşmak istemiyorum ama tuborg paylştığım için bunuda yorumladım
    Beton gibi 3.24 direnci var Polho da . Inşaallah geçer. Gıdalarda geri kalan Aefes . Birde dolaşım pay oranı düşük olan Tborg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    böyle bir yatırım anlayışı ile verilen öneriler uzun vade de birçok yatırımcının olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Salt bir takım sinyal yada indikatöre bakılıp şirkette yaşanan gelişmelere ve temel analize duyarsız kalınırsa ertesi gün batacak şirketi bile farkında olmadan önermiş olabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bir de senkron daki durum ile sönmezlerdeki durum farklı. Sönmez uzun yıllar önce fabrikaları kapatıp bunları fason yada kiraya vermişti. Bankalarda döviz olarak ciddi mevduat tutuyorlar ve şirketin fiyatının bir karşılığı var.. Senkronda ise bu yok..

öneri yapılan bir şirketin hangi alanda iş yaptığını en azından kabataslak bilmekte önemli bence.

senkron güvenlik şirketi için çok rahat herhangi bir olumsuz neticelenen mahkeme sonucu hakkında iflas kararı çıkabilir.
    Ve hal böyleyken şahsen böyle bir hisseyi yatırımcılara önermek gerçekten büyük bir vebal altına girmek anlamına gelir.

Benim param batarsa batsın diyebilirsin o başka ama buradan(forumdan) yapılan öneri ile başkalarının ki de bu sebeple batarsa vicdanen hoş olmaz. Ancak şu olabilir bu hisse spekülatifdir arkadaşlar yakın izleme pazarındadır ona göre yatırım yapın yapacaksanız bunu bilin gibi uyarı yaparsanız daha iyi olur.
    bunun bilincinde olmayan biryatırımcı olduğunu sanmıyorum ayrıca ben öneride bulunmuyorum ..şirketi batırdınız 2000 lot aldım en kötü bağışlarım bir taban daha görürse yine 2000 lot alırım onuda bağışlarım arada yardımlaşmak lazım şirketlerimizi batırmayalım

4. Senkron alan arkadaşlar varsa bana özelden yazsın mebes aldı olarak biliyorum başka varsa bana yazsın senkron aylık hisse paylaşımından kaldırıyorum

5. Aylık hisse paylaşımı yapmıyacağım daha bu topik haftalık için açılmıştı cizgimi aşmışım kusura bakmayın

6. Hocam ben kendi adıma sizden razıyım ,siz kimseye hisse alın demiyorsunuz ,öneriyorsunuz biz de bunu değerlendiriyoruz,alan alıyor satan satıyor.Demem o ki paylaşımlarınızı bekliyoruz hocam hem haftalık hem aylık.

7. Hocam Günlükte OSTIM (MA cross:3.14 3.11
    Ma 50 closs 2.95
    YAYLA (MA Cross 3.02 2.93
    Ma 50 closs 2.76

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Aylık hisse paylaşımı yapmıyacağım daha bu topik haftalık için açılmıştı cizgimi aşmışım kusura bakmayın
    bu şekilde düşünmenize üzüldüm açıkcası. sadece yakın izleme (eski adıyla gözaltı) pazarında olan hisselerden inceleme yada öneri yapılmayıp diğer şirketlerle devam edilebilir. (senkronun berbat kap ını görseydiniz eminim paylaşmazdınız bence )

hepimiz biliyoruz ki yakın izleme kottan atılmadan önce son durak o yüzden zaten adı yakın izleme..

yakın izleme dışındaki şirketlerden de özel durumu olan şirketler olursa karşılıklı bilgi paylaşımı yapılabilir yine. Bu sebeple paylaşımlara devamınızı umuyorum.

Sayfa 543/1043 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •