Sayfa 552/1043 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Okumaz miyim . Sadece dirençleri geçtiğini belirteyim . Hatta para girisi olmuş. Hafifte olsa yabancı yatırımcı alışı da olmuş. Üstelik halen ucuz .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evt asıl bomba hisseler potasına senin hisse girdi aylıkta özeli temizledim cok mesajdan patates oldu sildim sistem aylıkta verdi bu gün ama paylaşamıyorum biliyorsun

2. batmış senkron konusunda cok eleştiri aldım biliyorsun

3. Hocam burası hisse paylaşım standı. Paylaşım yapılır alinir alınmaz. Herkesin kendi kararı. Her türlü paylaşım faydalıdır. Hakeret ve küçük düşürücü. Yazılar olmadığı sürece. Biz sizden razıyız. Borsaya bakışımızı değiştirdin. Teşekkürler...

4. Bende paylaşım yapıyorum. Incelenir kendisi karar verir . Daha önce paylaştım. BIZIM, karton , TSKB, ISGYO bunlar incelediğim ve takip ettiğim kağıtlar. Bunlar in çoğu sizin de takibiniz deydi . Uygunsa alinir uygun değilse alınmaz...

5. Celik hocam Bu arada Tektu için düşüncelerinizi alalim grafiği uygun görünüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    evt asıl bomba hisseler potasına senin hisse girdi aylıkta özeli temizledim cok mesajdan patates oldu sildim sistem aylıkta verdi bu gün ama paylaşamıyorum biliyorsun
    Çelik kardeşim her daim aylık paylaşımını bekliyoruz, haftalık paylasimlarla beraber.Bu platform bir, iki kişinin eleştirisi ile dönecek değildir o yüzden yorumlar yapılır yazanlar yazılır alan alır satan satar ,bundan da kimse sizi mesul tutamaz.Burada kimse kimseye zorla hisse aldırmıyor.Samimi bir insansınız o yüzden paylasimlarinizi her daim bekliyoruz.Hayırlı akşamlar

7. Bir de hocam zahmet olmazsa ihlgm ile ilgili güncel dusuncelriniz nelerdir?Kağıt 44,45,46 da davul çalıp duruyor ha bire 😁Teşekkürler

8. neyse yarına bakalım sepetimizde neler var tektu baskılanıyor önünde 2 drenç var güçlü buralarda oyalanıyor şimdilik biraz sabır isteyen bir hisse bu baskılama hareket öncesi bunaltma hatta stop koydurmaya kadar gider bu hisseden sakın kredili mal almayın sabreden kazanır miladi zirvesi 35 tl görürmü ? görür ama kanal istanbula bağlı değerli 30 dönüm arazisi var ytd

Sayfa 552/1043 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •