Sayfa 583/1043 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Çelik hocam gsray yükselişe geçti diyebilirmiyiz.

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    TMPOL devam
    Klimasan devam mı?

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Klimasan devam mı?

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim görüşüm önce yukarı sonra aşağı Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.

4. Bölgemizde yine internet krizi yaşıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam bugün dikkatimi çeken bu hisselerin içinden 3.hisse hangisi olabilir? MIPAZ, AFYON,GOZDE, IPEKE, OZKGY
    Bence Ozkgy temel verileri GYOlar içinde en iyisi,asıl beklentisi önümüzdeki çeyreklerde,4,98 önceki tepesi bilanço geldiğinde ucuz kalacak,geçildiğinde teknik hedefi ne olur lütfen celik comak üstada sorarmısın,ben de sormuş olayım lütfederse öğreniriz.

6.  Alıntı Originally Posted by çiftçidede Yazıyı Oku
    bence ozkgy temel verileri gyolar içinde en iyisi,asıl beklentisi önümüzdeki çeyreklerde,4,98 önceki tepesi bilanço geldiğinde ucuz kalacak,geçildiğinde teknik hedefi ne olur lütfen celik comak üstada sorarmısın,ben de sormuş olayım lütfederse öğreniriz.
    bende aynı fikirdeyim.biraz sermayem olsaydı yukarda yazdığım mıpaz.afyon.gozde ve ozkgy dan hepsindede alırdım.ama sermaye az olduğu için sadece 3.ad hisseye bölüyorum genelikle.ostım ve rheag zaten elimde var.3.hissemde vardı yaylaydı 3 tavandan sonra elimden çıkarmıştım.
    Son düzenleme : esma; 10-10-2020 saat: 15:01.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yeni yaprk adaylarından ..yaprk kaçta paylaşmıştım takip edenler bilir ytd
    Sayin çelik yygyo tekniği çok güzel bilançoda çok güzel inceledim sadece kasasında ki nakitin yüzde 30 ile tüm borcu kapanır ozsermayesinin büyük bir kısmı gayrimenkul yatırımı da değerlendirilmiş yani ileride muhtemel bir nakit zengini şirket benim gördüğüm tek sıkıntısı dolaşım daki fiili orana göre işlem hacmi çok ama çok az burasini anlamadım yani yüzde 80 lerde fiili dolaşım var ama işlem hacmi yerlerde bu nasıl olabiliyor bunu anladım

8. Şirketin 2017 yılı tarihi zirvesi olan 16 TL de dolar bazında şimdi hesaplarsak dolar bazlı zirvesi 35 TL peki 2017 yılından günumuze gelen süreçte cimsa da neler değişti neler oldu bu konu üzerine bizi bilgilendirebilecek birileri varmi acaba ben incelediğim kadarı ile 2018/12 bilancasundan sonra şirket 2019 yılında karlılık olarak ciddi gerileme yaşamış ama TL bazlı en yüksek değerini 2017/3 çeyrek te görmüş 2018 yılında karlılık fiyatlara yansimamis bunun sebebi ne idi yani 2018 yılık karının açıklandığı 2019 yılı mart ayında hissenin fiyatı 7 TL imiş 2018 yıllık karı 158 milyon gelmiş

Sayfa 583/1043 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •