Sayfa 589/1043 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. brisa daha önce paylaşmıştım sabreden kazanacak enjsa güzel sistem al konumunda ..ayen odas halen devam bu hafta biraz daha hareketli olucaklarını düşünüyorumYTD

2. Bankalardan tskb , şeker ve albaraka çok iyi görünüyor...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    sayın çelik cimsa için uzun vade de düşünceniz nedir acaba
    sistemde şöyle bir baktım kv 20 civarları görünüyor orta vade 32.civarları uzun vade 100 üzeri bir yerlerde
    olur düşüncesindeyim kanal istanbul mevsuzu akcns cimsa ve afyon daha ön plana cıkarır ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    bankalardan tskb , şeker ve albaraka çok iyi görünüyor...

Sm-a720f cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu hafta bilerek yazmadım listeye gecen hafta zaten yazmıştık bu konuda seninle hem fikirim

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    goody ..sanko esma nasıl anlamıyorsun o kadar hisse yazıyorum yıl sonuna 2.5 ay var illa esma sanko al mı dememi istiyorsun orta vade sabredemessin sen en fazla 1 ay ben 12 sene fmızp beklemiş biriyim 2.5 yıldır ihlgm bekliyorum 6 aydır pagyo 4 aydır ozgyo bekliyorum daha bunun gibi örnek cok hissem var yatırımcı arkadaşlarım var beraber beklediğimiz
    Teşekkür ediyorum hocam cevap verdiğiniz için. Çok hisse var içlerinde en iyi olanı seçmek için sizin bakış açınız benim için önemli. SANKO yu hiç tanımadığım ve takip etmediğim bir hisse. Afyon olsa nasıl hocam?

6. Hocam merhaba mipaz ile ilgili görüşünüz nedir bu hafta listede yer verebilirim demiştiniz

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu hafta bilerek yazmadım listeye gecen hafta zaten yazmıştık bu konuda seninle hem fikirim
    Teşekkürler. Hem grafikleri hemde temel ve hikayeleri çok iyi . Az da olsa yabancı girişi de güzel...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by fatihk Yazıyı Oku
    hocam merhaba mipaz ile ilgili görüşünüz nedir bu hafta listede yer verebilirim demiştiniz
    unuttum formda bir hisse hedeflerimde bir değişiklik yok detaylı acıklamıştım daha önce bırakmadık mipaz bizde sıkıntı yok ytd

Sayfa 589/1043 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •